Para pridala ďalší koncert v Bratislave, na ktorom pokrstí svoj nový album

Skupina Para vydá začiatkom februára po šiestich rokoch svoj nový radový album. Bude obsahovať 10 skladieb a jeho názov znie Pre všetko okolo nás. Kapela ho pokrstí na dvoch veľkých koncertoch. Prvý zverejnení termín sa vypredal za sedem dní, preto sa Para rozhodla pridať ešte jeden špeciálny koncert. Ten sa uskutoční 4. apríla taktiež v bratislavskom Stars auditorum.

Para je na hudobnej scéne už skoro tri desaťročia. Za ten čas sa stala rešpektovanou kapelou, ktorej živelné koncerty, plné radosti a nespútanej energie, sú oslavou nielen hudby samotnej, ale aj priateľstva a vzájomnej symbiózy, úcty a rešpektu všetkých ľudí v danom čase a priestore. Toto všetko si uvedomujú aj ich dlhoroční fanúšikovia, vďaka ktorým sa prvý zverejnený koncert s krstom nového albumu vypredal za pár dní.

„Sme veľmi vďační za každého jedného nášho fanúšika. S takýmto expresným vypredaním koncertu sme veru nepočítali. Rozhodli sme sa preto pridať ešte jeden špeciálny koncert, na ktorom zahráme nielen piesne z nového albumu, ale aj to najlepšie z histórie kapely. Bude to dlhý večer, na ktorý veríme, že nikto z nás nezabudne,“ teší sa skupina Para.

Na oboch bratislavských koncertoch prebehne aj slávnostný akt krstu nového albumu. Kto novinku Pre všetko okolo nás, ktorá vyjde na CD i vinylovej platni pokrsti, skupina drží doposiaľ v tajnosti.

„Krstiť sa bude na oboch koncertoch. Mená krstných rodičov však zámerne ešte neprezradíme. Chceme, aby to bolo prekvapenie. Ale napovieme, že niektorí z krstných rodičov si s nami niektorú skladbu možno aj zahrá alebo zaspieva,“ poodhalili členovia Pary.

Osmy štúdiový album, ktorý bude obsahovať desať piesni vrátane hitu To okolo nás, plánuje kapela vydať 12. februára. Vstupenky na pridaný koncert s krstom, ktorý sa uskutoční 4. apríla o 20:00 v Bratislave sú k dispozícii na predpredaj.sk. Návštevníci koncertu sa môžu tešiť na dvojhodinovú show a viacero nečakaných hostí.

4. apríl, Para – Stars Auditorium, Bratislava, 20:00
Vstupenky na pridaný koncert s krstom
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/para-bratislava-2024-04-04/

5. apríl, Para – Stars Auditorium, Bratislava, 20:00
Vstupenky na koncert s krstom
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/para-bratislava-2024-04-05/

Zdroj: TS