Palicavonzvreca: Christian Wunsch (SPAIN)!

Po ôsmych mesiacoch je Palica späť, v piatok 15.2. v Subclube. Klasik svetovej scény tmavého, čistého a tonálneho klubového techna, Christian Wunsch, sa na ceste do ČR zastaví aj u nás v Subclube, kde prvýkrát hral už v roku 2001 a kde sa, podľa jeho vlastných slov, veľmi rád vracia (v klube ešte nevracal).

Jeho tvorba má už od počiatku svoj charakteristický sound, ktorý sa časom vyvíjal, ale stále je rozpoznateľný. Prvé EP mu vyšlo už v roku 1999, zatiaľ jediný album „No Man´s Land“ v 2002, jeho aktuálne EP „Magnetic Changes“ vyšlo minulý rok. Na konte má zhruba 50 vinylov, spolupracoval aj s týmito: Regis, Ben Sims, Oscar Mulero, Funckarma, Rumenige & Loktibrada, Exium, Takaaki Itoh, atď..

CW zostal aj po rokoch „undergroundovým artistom“, marketing a hry agentov ho nezaujímajú. Aktuálne je Christian členom španielskeho zoskupenia PoleGroup, kde s ním fungujú aj Oscar Mulero, Reeko, a Exium. Na Palici nikdy nechýbajú ani domáci producenti a DJs, tentokrát po čase opäť silné trio spolu: Toky, Loktibrada, Boss. V piatok 15.2. začíname o 22:00 so vstupným 8€, po polnoci 10€. See Ya!

https://www.facebook.com/events/300324330070695
https://www.discogs.com/artist/Christian+W%C3%BCnsch

Zdroj: Subclub