PALICAVONZVRECA: Berlin! Subclub 31.05.2013.

Berlínske vydanie klubovej techno akcie Palicavonzvreca je na programe už v piatok 31.mája, opäť v Subclube. Ako hostia dvaja rodení Berlínčania: DJ Pete a Sleeparchive!

V skratke, DJ Pete sa pohybuje na scéne už 15 rokov, produkuje pod menami Substance a Scion, ale predovšetkým funguje ako klubový DJ. V Berlíne má veľký rešpekt a povesť top techno DJa, očitý svedok a zásadná postava berlínskeho techno zázraku, jeho meno sa spája s pojmami ako Hardwax, Berghain, Surgeon, Chain Reaction, Mark Ernestus a medzi jeho fandov patria aj British Murder Boys.

His energetic DJing is based on loopy Techno with a tinge of Industrial, tougher House tracks, the proverbial Berlin Sound, as well as classic US Techno“. Na Slovensku ešte nehral, o Subclube/U.Clube veľa počul a podľa jeho slov sa už nevie dočkať!;) Ani my.

Sleeparchive je ďalšie svetové meno dark-loopy-psychic techna. Spolupracoval napr.  aj s týmito: Monolake, Richie Hawtin, Modeselektor, Byetone, Miss Kittin, Rhythm & Sound, Regis alebo Takaaki Itoh. V poslednej dobe vydáva hlavne na značke Tresor.

Do Subclubu príde tretíkrát, naposledy ho mierne zradil notebook, o to viac chce už o týždeň ukázať čo v ňom je. Aktuálne mierne inovoval sound a jeho LIVE sety sú teraz dynamickejšie a tvrdšie.

Z domácich svoj pohľad na vec predstavia Loktibrada, Peal a Teapot. Subclub techno at its best!

Palicavonzvreca, piatok 31.mája, od 22:00, entry 10€.
https://www.facebook.com/events/556542894390800

https://www.subclub.sk/program/event/palicavonzvreca_berlin

Zdroj: Subclub