Pain of Salvation: Predaj zberateľskej edície vstupeniek na koncert zahájený!

Nižšie sa dočítate, ako môžete vstupenky získať lacnejšie ako v známej predpredajnej sieti, kde budú k dispozícii len formálne vstupenky a až od septembra.

PAIN OF SALVATION zažili turbulentné, no zároveň úspešné časy svojou nahrávkou “Road Salt One” v roku 2010. Zaznamenali hneď niekoľko pozoruhodných umiestnení albumu v rôznych rebríčkoch,  pozvanie na veľký švédsky “Melodifestivalen” a natočili kontroverzné videoklipy. Koncertné turné na podporu albumu vyvrcholili v tomto roku vystúpeniami v Indii a Južnej Amerike a triumfom na francúzskom Hellfeste.

Point of Salvation

Švédi PAIN OF SALVATION v týchto dňoch spoločne s vydavateľstvom InsideOutMusic konečne zverejnili termín vydania nasledovníka “Road Salt Two” na 29. septembera.  

PAIN OF SALVATION naštartujú turné “Road Salt Two” s fínskym supportom Von Hertzen Brothers (https://www.vonhertzenbrothers.com) a na radosť všetkých našich fanúšikov kapela vystúpi aj v bratislavskom MMC 19. októbra. Zvláštnosťou budú umelecké vstupenky v pohľadnicovom formáte, aby si ich fanúšikovia mohli uchovať na pamiatku. Tieto sú už k dispozícii v MMC Caffe, v budove YMCA na Karpatskej 2 otvorenej Nonstop alebo ju bude možné získať internetovým predajom cez www.openrock.sk od posledného augustového týždňa.

Státie – 25 €
Sedenie – 33 €
VIP – 40 € s plagátom k turné, laminovaným pamätným VIP pasom , samostatné sedenie s vlastným barom, fajčiarňou, WC
V predpredajných sieťach budú vstupenky drahšie o 10 %

Zdroj: MMC
Publikoval: Redakcia GREGI.NET