Orava Alternative 2012 už zajtra a zadarmo!

NIŽNÁ – Pokiaľ nie ste hudobne vyhranení a nebaví Vás znášať slovenskú rádiovú dramaturgiu je ORAVA ALTERNATIVE festival jasnou voľbou. Ak nemáte peniaze a aj tak sa chcete zabaviť – Orava Alternative Vám ponúka bezkonkurenčnú cenu lístka – za „lupeň“ totiž nezaplatíte ani cent.

Program je pritom postavený na troch úrovniach. Do 24 hodiny sa pri zrúcanine Františkovej Huty v katastri obce Nižná a vlastníctve podbielanského urbáru zrealizuje metalovo – punková ochutnávka. Po polnoci dostane priestor elektronická scéna a hip-hop. Štvrtý ročník prehliadky alternatívnej scény sa uskutoční 4. augusta 2012, teda už túto sobotu !!! Zoberte stany, grily, gumáky. O ostatné je postarané.

Program:
BRAINSCAN – https://bandzone.cz/brainscan
EX-PULSE –  https://bandzone.cz/expulse
WHEN I DIE – https://bandzone.cz/whenidie
THE SHED – https://bandzone.cz/shed
KAMORTHON – https://bandzone.cz/kamorthon
THE LAMPIONS – https://bandzone.cz/thelampions
VÝCHODOVÝ ÚNIK –  https://bandzone.cz/vychodovyunik
Mladá nádejná speváčka ŽANETKA ŽUFFOVA

A aby to nebolo len o gitarovej muzike. Program sme rozdelili do dvoch sekcií. Jedna Rockovo metalová od obeda do polnoci a od polnoci elektronická tanečná scéna, o ktorú sa postará… DJ LAJKA – https://www.mixcloud.com/Lajka/ + hostia… BREAKDANCE so skupinou GREAT DANCE SCHOOL – Jungle, Techno, House, DnB, Dub Step všetko v noci ORAVA ALTERNATIVE festivalu.

Oficiálny TV SPOT: https://www.youtube.com/watch?v=F3LrnwT-i0E
Oficiálny FB event: https://www.facebook.com/events/235173609891708/

Zdroj: Majo Žuffa