Orange Music Live a Outbreak prinášajú Lords of the Underground na Slovensko.

Americko-slovenský festival Outbreak Europe, ktorý v roku 2013 navštívilo 61 krajín sveta, oslávi svoje piate výročie v podobe veľkolepej afterpárty s názvom THE LEGITS BLAST.

V sobotu 26. júla sa v najmodernejšom klube na Slovensku, Ministry of Funv Banskej Bystrici, predstaví špeciálny hosť, legendárna americká skupina Lords of the Underground z USA. Okrem amerických headlinerov vystúpia na podujatí pod hlavičkou Orange Music Live aj domáci interpreti Krok Speť, Zverina a Separ. Atmosféru na outdoor stage umocnia DJ Lean Rock (USA), DJ Fleg (USA) a DJ Renegade (UK). Line up takisto doplnia funkové kapely Champion Sound z Čiech a Flue z Poľska.

Lords of the Underground je jedna z najlepších amerických rapových skupín 90-tych rokov. Táto crew bola založená v Newark, New Jersey a pozostáva z členov DoItAll, Mr. Funke a DJ Lord Jazz. Hip hopové trio spája ich sociálne ladený rap a silné beaty. Po platinovom a zlatom úspechu s „Here Come the Lords“, „Keepers of Funk“ a undergroundových oceneniach za limitované vydanie „Resurrection“ L.O.T.U.G, si na scéne Lordi udržali krok. Cestovali po turné, organizovali hip hopové semináre a vystupovali s mnohými elitnými hip hop interpretmi. Legendárny hit „Chief Rocka“ je dodnes hrávaný na každej skutočnej hip hop párty po celom svete. Ďalšie známe skladby sú „Funky Child“, „Psycho“ alebo „Neva Faded“.

Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal alebo priamo na linku: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19629

Návštevníci sa tak môžu tešiť na koncert legendárnej kapely a ich tracky, na popredných slovenských Mcs, uznávaných Djs, graffiti wrajterov, tak ako aj na bboys a bgirls, ktorí počas celého víkendu budú bojovať o svetový titul šampionátu Outbreak Europe, Rep Your Country a World Bboy Series.

Príďte aj Vy a oslávte výnimočnú päťročnicu spolu s nami a celým svetom.

Vidíme sa už 26. júla v Banskej Bystrici!

Viac informácii o koncerte a samotnom festivale: www.outbreakeurope.com

the-legits-blast-2014-outbreak-europe-after-party-instagram

Zdroj: Outbreak Europe Team