Open Air Festival ponúkne trojdennú zábavu s hviezdnými menami za 330 korún!

Panenský Týnec / Praha – Open Air Festival chce podìkovat nejvìrnìjším fanouškùm, kteří se už teď tìší na letištì nedaleko Panenského Týnce. Tìm nejrychlejším odedneška nabízí limitovanou sérii vstupenek v předprodeji za 660 korun nebo v přepočtu jen za 330 korun v rámci akce 1 + 1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu. 


Třídenní festival se zahraničními hvìzdami tak vyjde na cenu, za kterou se vìtšinou dostanete na koncert jediné kapely. “OAF” také oznámil jména prvních vystupujících, kteří budou hájit barvy “domácích” – tahouny Nightwork, Monkey Business, Skyline a Wohnout doplní undergroundovìjší Načeva, Zrní a Mandrage. Mezi divadly už je první vlaštovkou komponovaný pořad Jaroslava Rudiše a Igora Malijevského EKG – “O lásce a…” 


“Kapela Nightwork příští rok chystá bìhem festivalové sezóny jen nìkolik venkovních koncertù,” prozradila dramaturgynì festivalu Milena Palečková. “Proto jsme rádi, že se nám podařilo kluky na Open Air Festival přilákat,” dodává s tím, že pìtice jmen je pouze prvním střípkem chystaného festivalu. Ten vloni nabídl desítky kapel na devíti pódiích – mimo jiné The Chemical Brothers, Leftfield, Good Charlotte, Interpol a mnohé další. 


Headliner pod stromeček – “Jako dárek pod stromeček vám nadìlíme jméno prvního headlinera,” vzkázal promotér festivalu Michal Lukeš. Příznivci “OAFu” mohou zatím tipovat na Facebooku, které jméno se letos podaří pořadatelùm do Česka přitáhnout. Festival jedná s manažery nìkolika kapel zvučných jmen, a to jak ze scény taneční hudby, tak mezi kytarovkami.


S nákupem vstupenky se však vyčkávat až do Vánoc nemusí vyplatit. “Vzhledem k tomu, že počet nejlevnìjších lístkù je omezený množstvím i časem, je nejlepší pořídit lístek již za 330 korun už teď,” dodává promotér. Fanoušci si mohou zakoupit také VIP vstupenku v předprodeji za 1320 korun nebo za 660 Kč ve speciální akci 1 + 1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu na www.o2extra.cz/klub


Zdroj: OAF
Publikoval: Redakcia GREGI.NET