Open Air Festival 2011: Festival rozprúdia muzikanti a djs na celkom 9 pódiách!

Praha / Panenský Týnec – Pátek taneční, sobota kytarová a samozřejmì čtvrtek zdarma. Tak vypadá v kostce podoba letošního Open Air Festivalu na letišti v Panenském Týnci, který dnes zveřejnil podrobný lineup na svém webu www.openairfestival.cz.

Kapely a DJs na nìm vystoupí na celkem devíti pódiích, čímž “OAF” oproti prvnímu ročníku značnì povyroste. Dvì z nich dnes Open Air Festival oficiálnì představil, další bude následovat opìt za týden. Na Urban Wave, jak se první novì odhalená stage jmenuje, vystoupí DJská smetánka, vyznávající “rovné beaty”: Sydney z Austrálie, Roman Rai, Macio, Josef Sedloň, Diome a Myclick. Speciální dvoupatrová Axe stage přieveze na festival jména jako Dan Cooley, Marko Jelič, Gomez, Robot, Akvaman, Tokátko & Ufi Daman a Jorgos. Ruce nahoru však budou “clubbeři” dávat i díky další zahraniční hvìzdì, se kterou v tìchto dnech festival uzavírá smlouvu. Její jméno oznámí v prùbìhu příštích týdnù.

Open Air Festival kromì toho představil ještì další “kapelovou část” line-upu. Nechybí Chinaski a kapely Rara Avis, Houpací konì, Václav Koubek a Pavla Milcová a Tarzan Pepe. Přestože tento týden přibylo celkem 19 interpretù, ještì stále to není všechno! Open Air Festivalu ještì stále zbývá představit hned nìkolik scén. “Postupujeme podle naší filosofie – cena vstupenky zùstává, počet vystupujících přibývá,” usmívá se manažerka festivalu Marie Marková. Lístky je možné stále pořídit v akci 1+1 vstupenka zdarma, kde tak každá vstupenka vyjde v přepočtu na 545 korun. Tuto výhodu mohou čerpat všichni členové O2 Extra Klubu (výhodu získáte zde https://www.o2extra.cz/klub/benefits/index.html).

Hudební zóny
O2 Main stage
Second stage
Dnes stage
O2 Extra zóna
RedBull Tour Bus
Axe stage
Urban Wave
Cool zóna
Chill-out
Další
Alpine Pro Extréme Zóna
Dìtská a worskhop zóna


Na stojáka! Komediální show opepří sobotu – Krytá DNES stage určitì dovede vyčarovat úsmìv “od ucha k uchu”. Zárukou tohoto příslibu jsou herci z komediální show Na stojáka! Karel Hynek, Daniel Čech a Lenka Vychodilová. Ti všichni potvrdili svou účast a je tak jasné, že DNES stage naláká nejen na koncerty, ale i divadla.

Parkovištì bez čekání – nová služba festivalu – Chcete vyrazit na Open Air Festival autem a nestát ve frontì? Využijte novinky – předprodej parkovištì. “S touto službou, kterou za 230 korun pořídíte v síti TicketPro, Vám bude umožnìn vjezd speciální oddìlenou cestou, nebudete se tedy muset zasekávat ve frontì,” popisuje promotér festivalu Michal Lukeš. “Na místì pro vás samozřejmì už bude připraveno stání, ke kterému vás kolegové u brány nasmìřují,” dodal. “Navíc ušetříte, protože na místì bude stát parkovné 250 korun,” uzavřel promotér. Kapacita “předprodejního parkovištì” je omezená. Pokud pojedete ekologicky a naplníte celé auto, vyjde parkování po dobu celého festivalu každého člena posádky na 46 korun. Pokud nemáte čtyři sympaťáky do auta, využijte služby serveru www.spolujizda.cz, kde na nì jistì narazíte.

V rámci předprodeje je možné zakoupit také místo ve stanovém mìstečku. Cena místa je 200 korun na stan po celou dobu konání festivalu. V cenì je zahrnut také žeton na sprchu. Každé další sprchování je v cenì 50 korun.

Parkovištì, stanové mìstečko i sprchování mají už dopředu zajištìné majitelé VIP vstupenek, kteří se o nákup tìchto oddìlených služeb nemusí starat.
Open TV si povídala s Please the Trees

Nìkteří jim říkají “čeští U2”, jiní je označují za jednu z nejvìtších “exportních” nadìjí české indie-rockové scény. Kapela Please the Trees se svými chytlavými melodiemi a anglickými texty má jasnì nakročeno do zahraničí, jak ostatnì dokázala při celé řadì koncertù mimo ČR. Štáb Open TV si tentokrát vzal “na paškál” sympatickou čtyřku, aby zjistil, jak bude vypadat jejich show na Open Air Festivalu. Reportáž najdete na www.openairfestival.cz nebo www.facebook.com/openairfestival.

Open Air Festival 2011

Zdroj: Open Air Festival
Publikoval: Redakcia GREGI.NET