One Day Jazz Festival – Master Workclass

One Day Jazz Festival v spolupráci s Winter Jazz Festivalom prichádza s ponukou edukatívnych stretnutí s domácimi a zahraničnými hudobníkmi, ktorí pôsobia na medzinárodnej hudobnej scéne v podobe masterclassov v rôznych mestách po Slovensku.

Profesionáli, ako aj laická verejnosť má takto možnosť sa stretnúť v interaktívnej komunikácií so svetovými osobnosťami v oblasti hudby. Na týchto stretnutiach majú priaznivci hudobného umenia možnosť načerpať vzácne vedomosti a skúsenosti zo svetových pódií ako aj rôzne ďalšie zaujímavosti spoza opony a zo života profesionálnych hudobníkov.

Ako tvoriť a realizovať umenie v oblasti hudby a výrazne tým dopomôcť k napredovaniu jednotlivcov ako aj k celému vývoju hudobnej scény v krajine. Na One Day Jazz Festival-Masterclasse sa 25.2.2023 pred začiatkom festivalu Winter Jazz Fest v Malom Berlíne v Trnave predstavia Martin Valihora o 16:00 a Michal Bugala o 17:00. Záujemcovia, ktorí si zakúpia lístok na Winter Jazz Festival majú vstup na One Day Jazz Festival-Masterclass zadarmo inak je pre účastníkov masterclassu vstupné 10 eur. 

Zdroj: TS