Ondrej & Alex Ferkovci predstavujú svoj prvý single s pre nich príznačným názvom OLEJLO.

Ondreja a Alex Ferkovcov si môžete pamätať z talentovej šou Česko-Slovensko Má Talent, kde sa prvý krát na verejnosti predstavili ako spevácka, súrodenecká dvojica. Od televíznej šou prešlo niekoľko mesiacov a Ferkovci prichádzajú so svojím prvým singlom s názvom OLEJLO.

https://www.youtube.com/watch?v=_ZanW-C1yZM

V piesni sa nám predstaví aj talentovaný raper Puerto. Pieseň je ladená do španielských rytmov, tak charakteristických práve pre dvojicu Ondrej a Alex, ktorí 10 rokov žili práve v Španielsku na ostrove Gran Canaria.

“Náš prvý singel ma názov Olejlo. Pripravovali sme ho o niečo dlhšie, ako sme pôvodne plánovali , a to hlavne  z dôvodu, že sme chceli vydať pieseň s ktorou by sme boli 100% stotožnení. V piesni je spojenie viacerých štýlov hudby, ale prevláda v ňom španielsky živý rytmus” dopĺňajú sa Ondrej s Alex. Pieseň produkoval Paul Project, ktorý spolupracuje napríklad s raperom Suverenom, ale aj novými talentovanými spevákmi ako sú Kami a Daniel. 

K piesní sa pripravuje natočenie videoklipu, ktorý ako môžeme prezradiť bude plný farieb, slnka a zábavy. Ak si chcete navodiť pocit leta už dnes, stačí ak zatvoríte oči a pustíte si tento song.

Zdroj: AIR PRODUCTION SLOVAKIA s.r.o.