Okamžité krepčenie: 4. decembra v KC Dunaj!

Klubové metaverzum, kde sa môžeš interagovať s kvalitným hip-hopom! Vychutnaj si zábavu tvárou v tvár s kámošmi a pripomeň si, že naživo je vždy viac ako virtuálna realita! Old aj nu school, zaručené bangre aj parketové špecialitky má pre nás pripravené trojica Smart, Metys a Miko. 👊🎧🔊

Smart dvorný producent rapovej skupiny DMS, ktorý sa hudbe venuje už dlhé roky. V roku 2008 DMS vydali EP Teraz už naozaj a v tom istom roku sa stali členom Gramo Rokkaz labelu. V roku 2010 label Gramo Rokkaz vydáva svoj prvý sampler Manifest: 2010, kde Smart odprodukoval polovicu projektu. DMS neskôr prišiel stále aktuálny album Čo sa stalo?! Na jeho beatoch môžeme počuť mená ako Čistychov, Momo, DNA, Zverina, Amo, Paulie Garand, Tina, W518 alebo Gramo Rokkaz, zo zahraničia zase Maylay Sparks, Muddy Fatique, Termanology, Scheme, Rakaa Iriscience a mnoho ďalších.
 
DJ Metys patrí k ľuďom, ktorých na našej scéne určite neprehliadnete a ktorí stoja za viacerými obľúbenými klubovými akciami. Metysove vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.
 
Miko hráva už viac ako dvadsať rokov. Začínal na legendárnych akciách RAPREZENT v Metro klube. Na konte má niekoľko mixtape-ov a spoluprác nielen s legendárnou DMS, ale aj s interpretmi ako Decko, Tono S., Mugis či Separ.

🗓️ 4. 12. (sobota)
🕘 Štart: 21:00 hod.
🎫 Vstup: 6€
FB event: https://www.facebook.com/events/283570610319203/

Zdroj: KC Dunaj