Nudance Open Air Boat Party – Drum&bass Waters: Magical Gravity!

Maďarské drum and bassové trio MG vystúpi už túto sobotu na žúrke Nudance, ktorá sa bude konať na Plťke, ktorá kotví na Dunaji. Spolu s nimi vystúpi MC Blu-ID z Budapešti, deepový producent a šéf labelu Darktide rec. iM3 aka IM-Free https://soundcloud.com/imfreemusic, výborný český dj Blofeld, anglický dj žijúci v Čechách, ktorý si hovorí Vydra, taktiež nemecký djský veterán D-High a kvalitní slovenskí dji Kubo, Fatsound, Ls3ke, Rauo Uhrao, Ero Drummer a M-cee z Nudance crew.

Chalani z MG produkujú spoločne od roku 2008 a momentálne sú upísaní exkluzívne pre Viper recordings UK, ktorý patrí medzi najprestížnejšie dnb labels celosvetovo. Ich track Best of friends vyšiel na Matrixovom a Futurboundovom albume Worldwide 001 a momentálne pracujú na ďalšom tracku pre Viper.  Ich tracky hrávajú svetoví dji ako Netsky, Matrix and Futurebound, Metrik, Smooth, London Elektricity, Danny Byrd, The Brookes Brothers, Agent Alvin, Mutated Forms, Fred V či Grafix. Je na čo sa tešiť.

Bližšie info nájdete na webových stránkach:
Viper page:  https://www.viperrecordings.co.uk/artist/999937/magical-gravity
Facebook: https://www.facebook.com/magic.grav
Soundcloud: https://soundcloud.com/magical-gravity
Twitter: https://twitter.com/MagicalGravity
Rolldabeats: https://www.rolldabeats.com/artist/magical_gravity
Reverbnation: https://www.reverbnation.com/magicalgravity
Myspace: https://www.myspace.com/magicalgravity

Magical Gravity are a Hungarian drum and bass trio made up of Adam ‘Svetec’ Szvetek, Oliver Krajnyak and Adam Madarasz. They are already establishing themselves to be a huge talent in the scene, being named as one of Kmag’s ‚Top 10 Producers To Watch in 2011‘, and with their sensational ‘Best of Friends’ being featured on Danny Byrd’s Essential Mix, Netsky minimix to Annie Mac and on Matrix & Futurebound’s ‚Worldwide‘ compilation album. The trio met in high school in 2004 and started to collect vinyls. After two years they created their first drum and bass event in Budapest and started to play out. They then teamed up and started making tunes together and in 2008 Magical Gravity was born.

Nowadays their tunes are being played by the biggest names in the scene such as Netsky, Matrix and Futurebound, Metrik, Smooth, London Elektricity, Danny Byrd, The Brookes Brothers, Agent Alvin, Mutated Forms, Fred V and Grafix, and many more. You can expect big things from the ‚Hungry‘ collective!

Viac info o mieste konania na www.pltkaba.sk  
GPS súradnice: 48.139480 17.099791
Párty na facebooku https://www.facebook.com/event.php?eid=195242297197644

NuDance

Zdroj: NuDance
Publikoval: Redakcia GREGI.NET