Nudance Boat Party: Headlineri!

V sobotu sa na Plťke odohrá veľké hudobné predstavenie lámaných beatov v podaní kvalitných slovenských producentov a djov za podpory živého vystúpenia saxofonistu. To všetko prebehne priamo na Dunaji, na piesočnej pláži, na pontóne, ktorý sa nachádza presne medzi Novým mostom a Riverparkom.

iM3 vlastným menom Pavol Pagáčik producent a dj, ktorého od malička fascinovala hudba. Momentálne sa zaoberá žánrom, ktorý ho najviac oslovil a je ním deep a inteligent drum and bass. Chce byť slobodný človek ktorý, tvorí slobodnú hudbu a nechce byť žánrovo ani inak obmedzovaný. Vyprodukoval už viacero skladieb, ktoré ocenili dji a producenti z celého sveta. Posledný pol rok sa zameral na vlastný label menom Darktide Recordings, v ktorom sa usiluje spolu s kvalitnými producentmi a djmi osviežiť a posunúť nie len slovenskú a českú ale aj svetovú dnb scénu. Chce ponúknuť svetu aj trochu experimentálnejších kúskov v dnb či dubstepe.

Pseudonym LSDee, vlastným menom Zdenko Lorinc pochádza zo Spišskej Novej Vsi, kde sa narodil. Od roku 2006 aktívne produkuje vlastnu tvorbu https://soundcloud.com/lsdee a o 3 roky neskôr aj aktívne začal hrať na akciách. V roku 2010 sa stal členom Nudance Music Crew. Jeho špecialitou sú Jump upové clownstepy, techstepy a hlavne tvrdé wobble bassy. Jeho obľúbení producenti sú napríklad Hazard, Erb N Dub, Zodiac, Sub Zero, Sensa, Modified Motion, KG, Bassline Terrorist či Tantrum Desire. Jeho najvačším snom je stáť po boku Tantrum Desire, ktorého čo sa týka produkcie doslova žerie.

MistaFlip je skusený dj, ktorý má za sebou veľa akcií nielen na Slovensku! Je členom Írskej crew Springfield Massive, ktorá má za sebou desiatky úspešnych akcií v srdci Dublina. Jeho vypracované prechody a kvalitná selekcia trackov robia garantovane výbornú atmosféru pre milovníkov tanečného drum and bassu. Čoskoro odchádza na dlhé obdobie do USA, preto si ho nenechajte újsť.

Fatsound sa s hudbou zblížil už v skorom detstve, kedy navštevoval umeleckú školu kde si zvolil hru na gitare. K elektronickej hudbe sa dostáva okolo roku 2000, kedy navštívil mnoho akcií a prešiel viacerými štýlmi až úplne podľahol čaru lámaných beatov. Z jeho vinylov počuť najčastejšie drum&bass, no čoraz viac dubstep, bass, drumstep . Počas hrania strieda melodické tracky s tvrdým, energickým a temným zvukom. Cieľom je vytvoriť silnú atmosféru gradáciou, striedaním a prelínaním viacerých subžánrov. V roku 2008 zakladá s Le Flouriste broken beats crew Nudance Music www.nudance.sk , ktorá organizuje úspešné akcie pod Tatrami v Poprade. Neskôr sa akcie konajú aj v klube Piano Trenčín, Subclub Bratislava či Randal, Plťka, Radosť, Triangel a iné. S Le Flouriste a MC Remedy dávajú dokopy dubstepovú formáciu Dubshoock www.facebook.com/dubshoock. V roku 2011 rozbieha so Streetrollom projekt Basscore, ktorý je silne ovlyvnený novou hudobu z USA ako bass, dubstep, brostep a drumstep. www.facebook.com/basscoremusic

NuDance

Zdroj: NuDance
Publikoval: Redakcia GREGI.NET