Nový hudobný Klub Dole prinesie tých najlepších z klubovej scény!

Bratislava bude mať od štvrtka 20. februára nový hudobný klub v centre Starého Mesta. Klub Dole prinesie multižánrový program v réžii rezidentov, ktorí kraľujú našej hudobnej scéne. Na otváracej párty sa predstavia niektorí z nich: Stratasoul, Lixx, vili:AM, Tomáš Hafner, Michael Priest a Bad Mojo, Siba a Táňa Deformed.

Koncepcia Klubu Dole nám bola sympatická, keďže podľa nás v Bratislave chýba naozajstný klub – priestor zameriavajúci sa primárne na djské vystúpenia s trocha industriálnym feelingom a so správnou veľkosťou,” priblížili Michael Priest a Bad Mojo, ktorí už priniesli na scénu legendárny Hochspannung!

Priestor Klubu Dole prinesie aj niekoľko zaujímavostí. Do industriálne ladeného priestoru je umiestnený špeciálny LED strop, ktorý ponúkne nové možnosti vizuálizácie. “Dole bude mať skvelý zvuk, svetlá, polohu, a podlľa všetkého aj personál a atmosféru. Všetko, čo potrebujem,” povedal Vec, ktorý tiež príde so svojou rezidentnou akciou. “Je dobré, že sa v Bratislave otvorí nový priestor. Sama som zvedavá, čo všetko ponúkne a ako to pôjde. Priestor vyzerá zaujímavo, dá sa s ním pracovať po rôznych stránkach, navyše okolo klubu sa pohybujú rôzni ľudia so zaujímavými nápadmi,” opísala Táňa Deformed, ktorá zamerá svoju akciu na indie music.

Klub Dole tvoria producenti, DJi, hudobní organizátori či raperi. Každý štvrtok, piatok a sobotu prinesú stálu klubovú akciu, na ktorej vystúpia DJi z domácej i zahraničnej scény.

Je to niečo nové a veľmi si vážime, že si niekto z tak dôležitého mesta na území Česka a Slovenska váži práve náš label. V Bratislave máme vždy vypredané akcie, preto dúfame, že táto “rodinná” akcia bude tiež skvelá. Tešíme sa,” dodalo české vydavateľstvo Ty Nikdy, ktoré bude mať na Slovensku svoju prvú pravidelnú akciu.

FB Fanpage: www.fb.com/klubdole
Otvárací event: Hybaj dole: www.fb.com/events/773907922638099

klubDoleotvorenie

Zdroj: klub Dole