Novomestský Pivný Festival: V Novom Meste nad Váhom potečie pivo potokom.

Voňavý, orosený, spenený, horký aj sladký, svetlý aj tmavý. Tento mok miluje takmer každý. Nemôžeme sa tomu čudovať, ľudstvo je s pivom vo vzťahu už zopár stoviek rokov. Jeho popularita však každoročne rastie, o čom svedčia aj nové pivovary, ktoré vznikajú takmer na dennej báze.

17. – 18. augusta 2018 v Novom Meste nad Váhom budete mať možnosť pivo ochutnávať. V malom, ale pokojne aj vo veľkom množstve (ale s rozumom!). Predstaví sa vám 12 malých aj veľkých pivovarov, ktoré vám ponúknu dokopy až 24 druhov piva. Ochutnať všetky sa podarí len málokomu, práve preto vyberajte múdro. Zlé pivo by ste však hľadali len ťažko.

Novomestský Pivný Festival je historicky prvým pivným festivalom v našom meste a už 5 rokov do regiónu prináša chuť skvelého piva. Pivom to začína, pivom to končí, no medzi tým nájdete aj iné lákadlá, ktoré na vás v Novom Meste čakajú. Chutné jedlo, detská zóna pre vaše ratolesti a bohatý hudobný program sa postará o celodennú dávku zábavy pre celú rodinu. Deti sa môžu tešiť na nafukovacie atrakcie, autíčka alebo maľovanie na tvár, a vy si zatiaľ môžete vychutnávať niektoré z chronicky známych, ale i malých – lokálnych pivečiek.

V piatok je pre všetkých prichystaná skvelá Oldies Party. Počas oboch dní budete mať možnosť vypočuť si aj pesničky o pive z celého sveta. V sobotu sa môžete tešiť na kapely Off Beer, Lojzo, a na Juraja Hnilicu s kapelou. Vstup je zadarmo, tak neváhajte a príďte aj s celou rodinou na toto skvelé podujatie!

Viac info: https://www.facebook.com/Novomestskypivnyfestival/

Zdroj: TS