November v znamení No Name!

NO NAME – Jedna z najúspešnejších Česko-Slovenských kapiel sa zatvorila doma v Košiciach do štúdia umiesteného v atómovom kryte, zo ktorého vychádza len na koncertovanie a intenzívne pracuje. Po troch rokoch sa vydáva na jedinečné turné k novému albumu: “Nový Album”, ktoré vychádza v septembri 2011.

S týmto exkluzívnym „NoName Aknecolor Tour 2011“ kapela zavíta do piatich miest bývalého Československa. Turné odštartuje 7.11. v Brne (hala Vodová), 8.11.v Ostrave (hala Sareza), 10.11. v Prahe (veľký sál Lucerna), 22.11. Bratislava NTC a posledný koncert turné kapela odohrá v rodných Košiciach 24.11. v STEEL Aréne.


„Vlastné turné je snom každého muzikanta, skrátka má jedinečnú príchuť , nedá sa porovnať s inými koncertmi. Na vlastnom turné si postavíme vlastnú scénu, použijeme špeciálnu techniku, ktorá vznikne iba kvôli týmto piatim koncertom“ vysvetľuje frontman kapely Igor Timko. „Ak dobre počítam, toto bude naša piata veľká šnúra. Za ten čas sme pozbierali všetky možné skalpy, od Sazky arény až po domácu košickú Steelku. No tohtoročnou vytúženou métou je pražská Veľká Lucerna. Hrali sme tam mnoho krát, ale ešte nikdy samostatný koncert“ pokračuje Timko. Na turné predstavíme aj náš „Nový album“, ktorý vychádza v septembri a je naším siedmim autorským počinom. Momentálne ho finalizujeme a nevieme sa dočkať, kedy ho predstavíme fanúšikom. Samozrejme, že na turné nebudú chýbať naše najväčšie hity, Ty a tvoja sestra, Čím to je, Žily, Ďakujem že si, Duša a ja, Lekná, Prvá….“ dodáva Timko.

No Name

Viac ako 250.000 predaných albumov, viac ako 1200 odohraných živých koncertov, trojnásobný Zlatý Slávik v ČR, päťnásobný strieborný Slávik na Slovensku, 7 zlatých, 5 platinových 3 dvoj platinových platní za predaj šiestich autorských albumov. Kapela No name je zárukou kvalitného koncertného predstavenia, ktoré je spolu s originálnym prejavom frontmana Igora Timka prísľubom, jedinečnej a výnimočnej koncertnej udalosti jesene 2011.

„Všade sa vždy píše o množstve kamionov, veľkosti scény, svetlách, LEDkách, ohromujúcom zvuku, predkapelách a kadečom inom, no ja hovorím fanúšikom iba toľko – my tam budeme určite, dôjdite aj vy!!!“

Naše turné je pre všetky vekové generácie, tak musíme myslieť i na tu mladú a preto máme partnera ktorý podporuje a prináša toto turné, a tým je AKNECOLOR!!!

Len je treba dať pozor – Aknecolor® je liek na vonkajšie použitie s liečivom klotrimazol. Pozorne čítajte príbalovú informáciu, prípadne sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom…

NoName

Zdroj: No Name
Publikoval: Redakcia GREGI.NET