Nora En Pure a Klangkarussell již tuto sobotu v SaSaZu v rámci Purified.

První Purified v Evropě proběhne již v sobotu 5. října v pražském klubu SaSaZu, kam si švýcarský dýdžejka a producentka Nora En Pure pozvala hned tři zahraniční hosty. Praha patří mezi její nejoblíbenější města a tato premiéra je též vyústěním předchozích vystoupení, která byla vždy vyprodaná.

Klangkarussell

Rakouský projekt již v Praze též zažil, jak vypadá vyprodaný klub. Do Česka se vrací po dvouleté producentské odmlce, která tak vypadala ale pouze na venek. V těchto dnech totiž vyšel nový singl s názvem Comoros, které následovalo spuštění vlastního labelu. Nové EP či snad i album tak visí ve vzduchu. V setu čekáme hitovky Sonnentanz, Netzwerk nebo Moments a plno nového materiálu.

Moonwalk

Italská hudební kuchyně podle Moonwalk se neobejde bez základních ingrediencí, kterými jsou: techno, deep house a velká porce citu pro melodie, díky čemuž vznikají skvělé skladby. Ty najdete např. na labelech Get Physical, Definition nebo Kitball.

Marius Drescher

Šikovný berlínský producent, který toho sice prý moc nenamluví, ale snad právě proto si do svého bia napsal, že jeho řečí s okolním světem je hlavně hudba. A ta mu jde skvěle! Ne náhodou si Nora vybrala pro první Purified v Evropě právě jeho.

Timetable:
22:00 – 23:30 Marius Drescher
23:30 – 01:30 Klangkarussell
01:30 – 03:30 Nora En Pure
03:30 – 05:00 Moonwalk

Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut a také na místě od 22h.  

Nora En Pure presents Purified
5. 10. 2019, 22:00
SaSaZu Prague, www.sasazu.com
Nora En Pure, Klangkarussell, Moonwalk, Marius Drescher
Předprodej na www.goout.cz   
FB event: www.facebook.com/events/362310634472335

Zdroj: TS