Nizozemští Tinlicker vystoupí na hradě Špilberk.

Producentské duo Tinlicker patří k tomu nejkvalitnějšímu, co můžete v posledních letech na britském labelu Anjunadeep slyšet. Dokonalé kouzlo svých melodií už předvedli českému publiku už během vystoupení pod širým nebem v Praze na Křižíkově fontáně, které obletělo svět a na YouTube čítá miliony zhlédnutí. Tentokrát se pánové Jordi van Achthoven a Micha Heyboer představí v Brně, kde 9. července 2021 odehrají dvouhodinový set v krásném prostoru velkého nádvoří hradu Špilberk.

Tinlicker se dali dohromady v roce 2012 v Utrechtu a velké podpory se dostalo hned jejich prvním skladbám, které vydali na svých labelech Above & Beyond a Deadmau5. Vše změnilo v roce 2019 dlouho očekávané debutové album This Is Not Our Universe, kde originálně kombinují progressive house plný emocí a podmanivých vokálů s deep housem. Pro skládání si pronajali dům u moře a tam bez rušení a odříznuti od okolního světa vzniklo všech 13 skladeb. Jejich aktuální EP Lost Gravity vyšlo v květnu tohoto roku.

Celá brněnská show je koncipovaná jako denní se začátkem v 17:00, která vyvrcholí po západu slunce. Za domácí vystoupí Lucca, Chris Sadler, Subgate a Deep Deer.

Vstupenky zakoupte v předprodejích GoOut a SMSticket za 490 Kč.

TINLICKER / NL /
Lucca, Chris Sadler, Subgate, Deep Deer
9. 7. 2021
hrad Špilberk – velké nádvoří, Brno
Předprodej www.goout.net a www.smsticket.cz

Zdroj: Mácháč Entertainment