NIFRA po dvoch rokoch v Bratislave v klube WAX.

V lete tohto roku predstavila Nifra svoju kompiláciu FollowMe, ktorú odprezentovala aj u Armina Van Buurena v štúdiu A State Of Trance. Aj vďaka tejto kompiláciisi už o niekoľko dní, a to presne v sobotu 19.10.2019, budete môcť Nifru vypočuť aj naživo a to po dvoch rokoch priamo v Bratislave.

Túto skvelú príležitosť budete mať na akcii NIFRA Presents ‚FollowMe‘ v novom klube Wax. Jedna z najlepších a najznámejších slovenských DJshráva prevažne v zahraničí, ale raz za čas zavíta na Slovensko a stále to stojí za to. Tento krát si to určite nenechajte ujsť! Supportovať jej budú rodáci zo Slovenska: Martin Michniak a Unbeat. Tak ako je aj CD nabité energickým a masivnýmTrance-om, podobne aj event bude nadupaný skvelou masívnou melodickou hudbou na dobrom soundsystéme.

Nifra okrem mnohých obdivuhodných hraní za posledné roky vydala aj niekoľko skvelých trackov, ktoré hrávali rôzne osobnosti svetového DJ-ingu. Je súčasťou ColdharbourRecording na čele s MarkusomShulzom! Hrala na takých eventoch a festivaloch ako Transmission, Dreamstate alebo UltraMusic Festival. Dokonca bola na tohtoročnom odovzdávaní cien InternationalDanceMusicAwards (IDMA) nominovaná v kategórii „BestFemale“.

Vstupenky si v predpredaji môžete zabezpečiť na tomto linku: https://tootoot.fm/sk/events/5d923cf2049c9205c4905f93
Nezabudni sledovať udalosť: https://www.facebook.com/events/377481193203140/

Zdroj: TS