NEJLEPŠÍ FINSKÝ DJ PŘIBYL DO LINE-UPU TRANSMISSION.

Několikrát zvolený DJ číslo 1 ve Finsku a jeden z nejpopulárnějších DJs ve Skandinávii přinese svůj sound do Prahy. Po více než 1500 vystoupeních po celém světě míří DJ Orkidea na Transmission v sobotu 29. října 2016.

Orkideova produkční kariéra odstartovala v roce 1999 s jeho debutovým singlem ‚Unity’. Sasha a Paul Oakenfold použili tento hit jako úvodní skladbu svých Essention Mixů pro BBC Radio 1 a později byl také vydán na kompilacích Gatecrasher a Renaissance.

Orkidea 2

Vystoupení s Tiëstem způsobila upsání se k labelu Black Hole v době, kdy remixoval skladby od Paul van Dyka, Way Out West a Paula Oakenfolda a k tomu také v té době vydal vlastní hity jako ‚Beatiful’ a ‚Metaverse’. Orkidea často spolupracoval s jinými a vydával skladby jako ‚YearZero’ (společně s Andy Moor), ‚Gods Garden’ (s David West) a ‚Slowmotion’ (se Solarstone) a ty všechny dostaly status „classic” mezi klubery po celém světě.

V průběhu let byl Orkidea zvolen 6krát jako jednička mezi DJi ve Finsku a dvakrát jako DJ č. 1 ve Skandinávii. Jeho úspěch zahrnuje také 10 skladeb umístěných v Top 10 na Beatportu, množství míst v iTunes Dance Top 10 a finský Singles Chart č.1 se skladbou ‚Beatiful‘.

Elektronická hudba, kterou tvoří Orkidea je vždy o posouvání hranic nejen ve studiu ale i na akcích. „Spojení zvuků, myslí, lidí…“ Fanoušci Transmission, připravte se na spojení s Orkidea!

Transmission Praha 2016
29.10.2016
O2 arena Prha
www.Transmission.events
www.facebook.com/Transmission.official
Vstupenky: https://bit.ly/VstupenkyTM

Orkidea 1

Zdroj: United Music