Natasza & Oscarsix (PE! Music/ AT) na Soluble Sessions v Nuspirite!

V utorok 20. Decembra sa v Bratislavskom NuSpirit Clube udeje už tretie pokračovanie klubovej noci Soluble Sessions, ktorú zastrešuje Sovenský uderground house label Soluble Recordings. Tento krát sme si ako hostí pozvali naozajstných oldschoolerov priamo z Viedne, známu to dvojicu Nataszu a Oscarsixa, takže je naozaj na čo sa tešiť! Pre tých, ktorí ešte nemali tú česť zažiť show akú vie urobiť len tento podarený párik, prinášame krátky náhľad do ich doterajšej hudobnej kariéry.

Prvý kontakt s elektronickou hudbou mal Oscarsix v roku 1993 vo viedenskom Kunstwerku a krátko na to začal hrávať po menších kluboch vo Viedni. Od roku 1994 organizuje akcie v poľskom Krakowe. V roku 1998 spoznáva Katowickú DJane Nataszu a spoločne začínajú hrávať po Katowických kluboch.

V roku 2002 spolu s Viedenským DJom Simonom Lebonom zakladajú Project East, ktorý má za cieľ propagovať hudbu východnej Európy. Neskôr pokračujú v projekte iba sami pod názvom PE! Music, ale myšlienka zostáva živá a rozširujú svoje pôsobenie i do ďalších krajín. PE! Music nezostáva už iba bookingovou agentúrou ale stáva sa z tejto značky i label. DJane Natasza začína s hraním v roku 1996 ako jedna z prvých ženských DJov v Poľsku. V roku 1998 sa sťahuje do Viedne, kde jej kariéra naberá vyššie obrátky. Hráva pravidelne v kuboch ako WUK, Massiv, Spark, SubZero, Bluebox a ďalších. Okrem toho je rezidentkou Krakowského klubu Prozak. Spolu s Oscarom sa okrem djingu venujú produkcii a doposiaľ vydali množstvo kvalitných releasov na labeloch ako I Love Deep Records, PE! Music, Uniform Recordings, Planet East Music a ďalľích, ktoré boli veľmi kladne prijaté svetovou DJskou špičkou.

Okrem hosťujúceho dua sa na akcii už ako tradične postará o zábavu aj zohraná dvojka Bollo a Remo, deep houseovým setom popretkávaným Removými rifmi na trúbke. Jo, a celé to bude točiť Gluuu TV, takže určite nechcete pri tom chýbať ani Vy! ;)

Vstup je zdarma, tešíme sa na Vás!!

https://www.facebook.com/events/155361761230394
https://www.facebook.com/groups/soluble.sessions

Soluble Session

Zdroj: NuSpirit
Publikoval: Redakcia GREGI.NET