Natália Hatalová prichádza s novým singlom „Osud“, ospevuje ním prvú lásku!

Krásna speváčka Natália Hatalová oslavuje 28-ho septembra 28-me narodeniny a pri tejto príležitosti pripravila pre svojich fanúšikov darček. Po dlhšom čase vydala nový singel „Osud“. Z piesne cítiť magično, ktoré odkazuje aj na tento – pre ňu výnimočný dátum, keď  zároveň oslavuje i desať rokov pôsobenia na hudobnej scéne.

Sympatická exsuperstaristka piesňou ospevuje krásu a čistotu prvej lásky, ale odkazuje aj na ďalšie osudové momenty, ktoré majú zásadný vplyv na naše životy. Nádhernú melodickú skladbu Natália vydáva spolu s pozitívnym videoklipom. Vypočujte si „Osud“ Natálie Hatalovej!

Natália Hatalová oslavuje 28-me narodeniny a zároveň aj desaťročnicu svojho pôsobenia na hudobnej scéne. Krásna a talentovaná finalistka tretej série súťaže Superstar odvtedy prešla obrovský kus cesty. Tieto dva míľniky chce s fanúšikmi osláviť novou piesňou s príznačným názvom „Osud“.

Natália Hatalová – © Michal Jakubec

„Niektoré veci vo svojom živote nepovažujem za náhodu. V živote človeka je veľa jedinečných momentov. Niektoré stretnutia, poznania a veci sú nám hneď jasné, niektoré sa nám odkryjú až časom. Vedela som, že tieto narodeniny chcem osláviť naozaj výnimočne, že vznikne niečo nové. A tým je práve pieseň „Osud“. Singel pripomína tie momenty v živote, ktoré sa ukážu ako osudové,“ vyznala sa Natália Hatalová.

„Osud“ je krásna melancholická skladba, ktorú Natália pôvodne spievala v anglickom jazyku, no cítila, že v slovenčine vyznie lepšie.

„Uvedomila som si, že slová v rodnom jazyku, majú pre mňa hlbší význam. Slovenský text mi napísal Peter Kollár, ktorý vystihol absolútnu podstatu. Hudbu zložil René Rypár. Medzi riadkami má pieseň viac posolstiev. Je samozrejme aj o láske, no nielen o tom. Mojou obľúbenou vetou v piesní je: „Čo osud chcel, to nám dvom dal“. Som totiž presvedčená, že osud nám dáva to, čo zvládneme a čo unesieme. Podľa mňa sa osud nedá znásilniť, iba prijať s pokorou,“ vysvetľuje Natália.

K singlu stihla sympatická speváčka nakrútiť aj dojemný a zároveň sexi videoklip. Hrá v ňom dvojica detí aj sama Natália.

„Netradične som réžiu a scenár manažovala sama. Sú životné momenty, ktoré sa nám vryjú do pamäti a zostanú tam navždy. To som sa snažila zachytiť aj v klipe. Detstvo a prvá detská láska nesie v sebe niečo čistého, čo v nás zostane navždy. Spomienka, ktorá vyčarí úsmev na tvári a s pocitom dneška nás prenasleduje celý život. Moment, keď sa náhoda mení na osud. Ja zosobňujem speváčku, ktorá v kaviarni skúša svoje tradičné vystúpenie. V priebehu piesne zistí, že nie je v kaviarni sama. Na scénu príde muž a okamžite ju zaujme.  V tej chvíli už celá jej pozornosť, patrí len jemu, jeho tajným snom. Tím ľudí, s ktorými som spolupracovala, ma inšpiroval. Verím, že sme myšlienku osudového momentu zachytili dôveryhodne,“ uzavrela Natália Hatalová. 

Natália Olcsváry Hatalová je slovenská speváčka a muzikálová herečka. V rámci hudby spolupracuje s viacerými úspešnými umelcami a vystupuje so svojou kapelou. Diváci ju mohli vidieť účinkovať aj v seriáloch televízie Markíza, či v hrách Slovenského rozhlasu. Vyštudovala muzikálové herectvo na JAMU v Brne a do pamäti verejnosti sa zapísala účasťou v speváckej súťaži Superstar z roku 2007. Aktuálne účinkuje v muzikálových predstaveniach Šľahačková princezná, Mačky, Atlantída a  pred tým účinkovala v populárnych Čajočkách.

Natália Hatalová – © Michal Jakubec

Na divadelných doskách v Čechách ju mohli fanúšikovia vidieť v muzikáloch Zorro, Dobře placená procházka, Sněhová královna, Footloose, Steel Pier. V novembri 2016, pokrstila svoj prvý oficiálny videoklip k piesni Kto naozaj som. Hudbu zložil a zaranžoval Vlado „Randy“ Gnepa, s ktorým ju spája spolupráca na pesničke Be strong, a otextoval ju Juraj Žák. Momentálne pracuje na ďalších piesňach na svoj debutový album.

Všetky informácie a novinky o Natálii sa dozviete na:
https://www.nataliahatalova.sk
https://www.facebook.com/NataliaHatalovaofficial/
https://twitter.com/hatalovanaty
https://www.instagram.com/nataliahatalovaofficial/

Zdroj: TS