Narodeninová Párty Swing Society Orchestra.

Swing Society Orchestra v tomto roku oslavujeme už krásne ôsme narodeniny a pripravili pre vás Narodeninovú Párty Swing Society Orchestra.

Jedinečný koncert sa uskutoční vo štvrtok, 7. mája 2015 o 20:00 vo Véčku na námestí SNP 12. Svoj program pri tejto príležitosti obohatili vystúpenia špeciálnych hostí a prvý krát aj s predkapelou Jerguš Oravec Trio, ktorá vystúpi už o 20:00 hod. Mladé a ambiciózne zoskupenie okolo speváka, skladateľa a gitaristu Jerguša Oravca so širokou fanúšikovskou základňou, odprezentuje svoju vlastnú, pôvodnú tvorbu inšpirovanú predovšetkým blues.

Po tomto vystúpení sa návštevníci párty od 20:30 do 20:50 budú môcť občerstviť v bare s pripraveným špeciálnym menu spoluorganizátorov Capo di tutti party a Havana Club 7yo, oddýchnuť si, poprípade ísť sa uvoľniť pri uvoľnenom fotografovaní s kulisami z rokov 30. tych až 50. tych v tematickom swingovom fotokútiku, aby sa o 20:50 mohli opäť v plnej sile a nálade sústrediť na hlavný koncert.

Na narodeninovom koncerte Swing Society Orchestra vystúpia tradiční vzácni hostia ako Katarína Micháliková, Katka Korček, Samuel Hošek, Tomáš Vravník, Tomáš Palonder a čo je najdôležitejšie, po dlhom čase môžu opäť vzhliadnuť a privítať aj dlhoročného priateľa, hudobného skladateľa, aranžéra a klavírneho virtuóza Vladislava Šarišského, v hudobných kruhoch známeho pod prezývkou Slnko. Je dôležité poznamenať, že máme pripravené aj prekvapenie, ktoré sa však dozvedia iba návštevníci koncertu.

Lístky budú dostupné v predpredaji za 6 euro a na mieste konania sa budú predávať za 8 euro.

Po koncerte návštevníkov čaká príjemné posedenie, ktoré bude ladené vo swingovom štýle, ktoré len umocní prežiť príjemný večer plný nezabudnuteľnej atmosféry.

Narodeniny 2015

Zdroj: SSO