Napalm Death v Česku a na Slovensku už za niekoľko dní!

Česko-Slovenské turné NAPALM DEATH se již blíží. V pondìlí 19. března odstartuje v Jablonci a postupnì se prožene Chebem, Pardubicemi, Ostravou, Slavonicemi, Trenčínem a Košicemi. Jako support vystoupí české formace BRUTALLY DECEASED a HYPNOS, které dále doplní lokální supporty.

Pro návštìvníky všech koncertù „Brutal Assault Tour“ jsme navíc připravili dva speciální bonusy. Na koncertech budou v prodeji vstupenky na BA festival 2012 za nejnižší dostupnou cenu 1400,- Kč a ke každé zakoupené vstupence navíc obdržíte pozornost ve formì BA trika zdarma! V prodeji bude také široký výbìr oficiálního BA merche z minulých ročníkù a to za velmi přátelské ceny.

Dùležitá informace se týká časového plánu všech koncertù, které budou začínat v 19:00 otevřením klubu pro veřejnost, první předkapela nastoupí v 19:30 a Napalm Death by se mìli objevit na pódiu cca ve 22:20. Koncerty ve Slavonicích a Trenčínì budou začínat, vzhledem k účasti více kapel, o zhruba 15 minut dříve.

Vstupenky na koncerty jsou dále k dostání v tradičních předprodejích, více informací na https://www.obscure.cz/cs/vstupenky/.

Kompletní rozpis „Brutal Assault Tour 2012“ včetnì dalších lokálních předkapel:
19. března – Jablonec – Eurocentrum (+ OPITZ)
20. března – Cheb – KC Svoboda (+ ONANIZER)
21. března – Pardubice – Žluťák (+ GRIDE)
22. března – Ostrava – Garage (+ PIGSTY)
23. března – Slavonice – KD Slavonice (+ BUT, MARCH OF THE HORDES)
24. března – Trenčín – Piano (+ ČAD, SYSTEMIC DAMAGE)
25. března – Košice – Collosseum (+ ČAD)


„BRUTAL ASSAULT Tour 2012“
NAPALM DEATH (uk)
HYPNOS (cze)
BRUTALLY DECEASED (cze)

Brutal Assault Tour

Zdroj: Obscure Promotion
Publikoval: Redakcia GREGI.NET