Nalaďte si gitary. Súťaž amatérskych gitaristov je tu.

Dobrá správa pre nadšencov live vystúpení a umelcov! Po dvoch úspešných ročníkoch opäť prichádza možnosť zapojiť sa do obľúbenej súťaže amatérskych gitaristov, ukázať svoj talent a odniesť si niektorú z hodnotných cien!

Uvidíme sa už 10. apríla 2021 v podniku La Musica v Piešťanoch. Vítaný je každý, komu hra na gitaru nie je cudzia. Zapojiť sa môžeš s akustickou či elektroakustickou gitarou a výber skladby je len na tebe, uvítame vlastnú tvorbu aj cover. Pre víťazov sú pripravené vecné ceny od Hudobnyobchod.sk a možnosť nahrávania v štúdiu Stopa Studios, okrem toho každý súťažiaci získa cenné skúsenosti s vystupovaním pred publikom a odborný feedback od poroty.

Meno prvého porotcu je už taktiež známe, je ním Peter Luha, slovenský multižánrový gitarista a víťaz televíznej speváckej súťaže Hviezdy na Štart. Samozrejme porotu nebude tvoriť len jedna osoba, ďalších členov budeme zverejňovať postupne. Preto ak ti tvoje srdce bije do rytmu gitarových akordov, neváhaj ani chvíľu a registruj sa už dnes. Pre tých, ktorí si nechávajú všetko na poslednú chvíľu, deadline registrácie je 10.1.2021.

Určite ste si položili otázku, ako to so súťažou bude pokiaľ sa zhorší situácia ohľadom pandémie Covid-19. Samozrejme sme aj na túto možnosť pripravení. Súťaž sa môže preložiť na iný termín v najhoršom prípade sa bude konať online.

Aby ti neunikli žiadne novinky a dôležité organizačné informácie, sleduj stránku: https://sutazgitaristov.sk/, kde nájdeš aj registračný formulár. A takisto nezabudni sledovať aj udalosť na Facebooku: https://www.facebook.com/events/426422785159533

Zdroj: TS