NAJOČAKÁVANEJŠIA DRUM & BASS HALOVKA UŽ V SOBOTU! 

Slovenská indoor edícia najväčšieho drum‘n‘bass festivalu na svete Let It Roll, je už tradične vlajkovou loďou medzi dnb halovkami u nás. Let It Roll On Tour Slovakia rozdelí 10. Novembra bratislavskú Refinery Gallery na 4 plnohodnotné stage-e, venované rôznym subžánrom Drum and Bassu, a to samozrejme s kvalitným line-upom na každom z nich.

Let It Roll tentoraz prinesie svoju exkluzívnu The Portal Show, kedy na hlavnom pódiu vyrastie unikátny stage design vo forme obrovského portálu. Návštevníci sa tak okrem hudobného zážitku môžu tešiť aj na skvelú vizuálnu stránku celej akcie.

Už štandardne sa prihliada aj na kvalitný sound sytém a perličkou bude, že sa tu objaví rovnaký zvuk K1/KARA, ktorý je aj na main stagei veľkého letného Let It Rollu v Čechách!

Medzi najväčšie hviezdy hlavného pódia môžeme určite zaradiť rakúske duo Camo & Krooked, výhercovia minuloročných Drum and Bass Arena Awards, ktorí sú považovaný za strop vo svojom obore. Tým budú sekundovať známe neurofunkové mená ako Neonlight, Prolix alebo Muzzy.

Na druhom  jump-upovom stagi sa predstaví top dj Hedex. Táto prudko rastúca hviezda z Anglicka predvedie jeho unikátny štyl mixovania, ktorým vie zaujať nie len milovníkov jump-upu. Sekundovať mu bude Mollie Collins či slovenský producent Matzet.

Tretí stage s podtitulom Forbidden Society Label night sa bude niesť v znameniu osláv 8 rokov tohto vydavateľstva, ktoré si sem prizvalo naozaj špeciálnych hosti. Prvýkrát sa tak na Slovensku predstaví projekt 3RDKND, ktorý tvorí trojica FORBIDDEN SOCIETY, DONNY & KATHARSYS! Pripravte sa tak na silnú dávku experimental, military step, hard & dark Drum and Bass. Ďalším “gratulantom” bude Fragz, ktorý priletí z ďalekého Portugalska.

Priestor samozrejme dostane aj deep a liquidfunk a to na 4 stagei, ktorý bude pod záštitou Signall_FM. Tú ako headlineri vystúpia Keeno, ktorý patrí k najzaujímavejším producentom tohto štýlu súčasnosti a ďalej švajčiarský projekt QZB a tiež domáca Changing Faces.

Dokopy 10 zahraničným headlinerom bude na celej akcii supportovať vyše 30 domácich djs zo širokého spektra domácich dnb crews.

Okrem hudobných hviezd budú na Let It Roll On Tour headlineri aj vo forme super akciových drinkov. Miešané nápoje v príznačných názvoch budú však “vystupovať” za skvelú cenu iba do 22:00 :) Pre návštevníkov bude pripravený špeciálny fotokútik alebo Drumandbass wear stánok.

Vstupenky na LET IT ROLL ON TOUR sú v predaji v sieti ticketportal (TU) alebo u partnerských predajcov a v kamenných obchodoch. Viac info na: www.trident.sk

LET IT ROLL ON Tour Slovakia 2018
Sobota 10. Novembra // Refinery Gallery, Bratislava
Facebook event ➤ www.fb.com/events/2237447403151437
Vstupenky & info www.trident.sk

Zdroj: TS