Najkrajší hudobný darček pod stromček 25teho v Subclube.

Rozbaľ tohtoročný hudobný darček v Subclube 25teho decembra na akcii Nudance Xbass Gift, kde pätica djov postupne prejde od príjemného chillstepu a melancholických beatov, cez trap, dubstep a vygradujú to drum and bassom.

Headlinerom večera je úspešný český producent Psychical Research, tiež známy ako Target1. Dnb a dubstep produkcia tohto mladíka vychádza na známych značkách ako OWSLA, Close2Death, Subculture, Modulate či Adapted. Určite si vypočujte aké pecky lezú zo štúdia tohto mladíka.

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/users/3865629″ params=“color=ff6600&auto_play=false&show_artwork=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]

Druhým váženým hosťom bude producentsky pionier trap music na Slovensku. Pán menom Komander Ground, ktorého čerstvý videoklip tracku Escape the trap zožal veľký úspech na kanály AllTrapNation. Spolu s Fatsoundom pracujú na komunite TRAP.SK, ktorá sa snaží priblížiť slovenskému publiku trapovú kultúru.

Tešíme sa na vystúpenie mladého talentovaného umelca z Bratislavy, ktorý sa už niekoľko rokov venuje produkcii melancholických a chillových beatov. Whithe vlastným menom Samuel sa k elektronike dostal cez dobrú kamarátku a produkcii sa   začal venovať keď mal 14 rokov. Hudba je jedna z vecí, ktoré ho bavia nadovšetko. Svoj prvé EP s názvom Last Day EP vydal v roku 2013. Momentálne pripravuje album, ktorý bude absahovať 9 originálnych trackov a 3 remixy.

https://www.youtube.com/watch?v=8i3l_vhVAqo

Fatsound miluje drum and bass, dubstep, stále viac trap a inú elektroniku. Nedávno so svojou Nudance crew pripravil výborný DNB:FEST kde sa zabavilo viac ako 700 ľudí a kluby Batelier a Fuga boli vypredané. Pre vianočný večierok pripravuje pestrý dnb setík plný čerstvých noviniek.

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/users/127858″ params=“color=ff6600&auto_play=false&show_artwork=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]

Naklad je 20ročný producent z trenčianskej crew Face2Bass a venuje sa produkcii dubstep, trapu a drum and bassu. Na párty zahrá poriadny neurofunkový setík.

[soundcloud url=“https://api.soundcloud.com/users/1876176″ params=“color=ff6600&auto_play=false&show_artwork=true“ width=“100%“ height=“450″ iframe=“true“ /]

Viac info na www.nudance.sk alebo www.subclub.sk
Facebook event: https://www.facebook.com/events/187948481396253

XmassRaveFinal_WEB

Zdroj: Nudance