Na Zelenej vode už v piatok vystúpia najlepšie revivaly Lucie a Beatles!

Tie najznámejšie hity v prevedení revivalových kapiel zaplnia areál prírodného amfiteátra na Zelenej vode. Už v 9. augusta na REVIVAL Night predvedú, že to vedia poriadne rozprúdiť LUCIE revival, Taktici a najlepšia revivalová skupina hrajúca Beatles – The Backwards.

Tento piatok niekoľko kapiel predvedie, že nielen originálne skladby dokážu nastaviť hudobnú latku rovnako vysoko a zabávať davy ľudí. Taký je i pražský revival skupiny Lucie. Formácia pôsobí na scéne od roku 2005. Ich kvalitu zaručuje aj fakt, že bubeník revivalovej skupiny Š. Smetáček odhral s originálnou kapelou turné. Odznejú najobľúbenejšie hity skupiny Medvídek, Amerika, Černí andělé, ale i menej známe skladby.

Legendárna slovenská beatová kapela Taktici už nie v pôvodnej zostave, ale so stále fantastickým zvukom a výborným hudobným prevedením. So sprievodom obľúbeného zabávača a speváka v jednej osobe Otta Kollmanna a v rytmoch, ktoré vám rozprúdia krv v žilách do toho pravého tanečného módu.

Večer revivalových hviezd uzatvára skupina The Backwards, ktorá je často označovaná ako najlepší revival The Beatles nielen na Slovensku, ale i vo svete! Formácia vás presunie v čase do 60. rokov, do obdobia najväčších hitov legendárnych chlapcov z Liverpoolu. The Backwards odštartovali svoju kariéru v roku 1995. Zo začiatku hrali vlastnú tvorbu. Neskôr pre vzdanie úcty k svojej najobľúbenejšej kapele začali interpretovať The Beatles. Dôkazom ich profesionality, neskutočného talentu a vernej interpretácie je aj víťazstvo na New York Beatlesfeste v roku 1998, kde predbehli ďalších 35 konkurenčných kapiel. Víťazstvo si obhájili aj v roku 2003. V roku 2006, na svoje 10. výročie skupina vystúpila v na liverpoolskom festivale a dokonca i Cavern Clube, kde originálni Beatlesáci začínali.  Pravidelne vystupujú v USA a koncertujú v Anglicku.

Vstupenky: www.bluenote.sk

revival-night-zelena-voda-amfiteater_396

Zdroj: Organizátor