Na jeseň ku nám prídu Enter Shikari, Stratovarius, Delain aj The Gentle Storm!

Spoločným koncertom Enter Shikari & Hacktivist 2. októbra v bratislavskom Majestic Music Clube štartuje zimná koncertná sezóna pod krídlami Octopus promotion. Fanúšikovia rockovej hudby postupne zažijú aj vystúpenia kapiel ako Stratovarius, Gloryhammer, Divine Ascension, Delain, The Gentle Storm with Anneke, Kataklysm, Septicflesh, Aborted a vrchol sezóny – Motörhead, Saxon & Girlschool.

Enter Shikari sa vracajú po roku s novým albumom The Mindsweep aj celkom novou show. V piatok 2. októbra sa v Bratislave predstavia v plnej sile, podporí ich špeciálny hosť –  britská rap/metalová partia Hacktivist. Vstupenky sa predávajú v sieti Ticketportal a budú aj priamo na mieste.

Enter Shikari New Photo 2 2015

Druhá polovica októbra sa ponesie v znamení symfonického metalu. Trojica Stratovarius, Gloryhammer a Divine Ascension si v pondelok 19. októbra rozloží svoj stan v klube MMC a fanúšikom sa už teraz môžu zbiehať slinky na vyše trojhodinovú “nakladačku”. November sa ponesie v znamení žien – Delain, Anneke van Giersbergen so svojou The Gentle Storm show a do tretice Amberian Dawn – tento babinec sa stretne na jednom pódiu 6. novembra v klube MMC v Bratislave.

6J8B8876

Nuda nebude ani po Novom roku. Na 27. januára 2016 je naplánovaný koncert kanadských death-metalistov Kataklysm. Podporiť ich na spoločný koncert prídu aj Septicflesh a  Aborted. Vrchol koncertnej jsezóny však príde 17. februára – v bratislavskej Aegon Arene vystúpi legenda Motörhead s najhlučnejším turné na svete – The loudest tour in the world! A každému je jasné, že to je ich posledné turné.

motorhead_xxxx_band_300dpi

Oficiálny Facebook: https://www.facebook.com/octopuspromotion

Pripravované akcie:

Enter Shikari & Hacktivist, 2. október 2015, MMC Bratislava
Vysoko výbušná zmes elektroniky a metal-coreu na aktuálnom turné ohlásila bratislavský koncert na poslednú chvíľu, no očakáva sa plný klub.

Stratovarius, Gloryhammer & Divine Ascension, 19. október 2015, MMC Bratislava
Stratovarius pôsobia na scéne od roku 1984. Spolu s Helloween, Blind Guardian a Gamma Ray patria k najznámejším predstaviteľom powermetalu.

Delain, The Gentle Storm & Amberian Dawn, 6. november 2015, MMC Bratislava
Delain sa rútia na Bratislavu s celkom novým koncertným programom a privezú si aj mimoriadneho hosťa – Anneke van Giersbergen s projektom The Gentle Storm!

Kataklysm, Septicflesh & Aborted, 27. január 2016, MMC BratislavaKanaďania z Montrealu sa vracajú do starej dobrej Európy s novým albumom „Of Ghosts and Gods“. Na pomoc si privolali posily viac ako solídne. Gréckych Septicflesh a belgických Aborted.

Motörhead, Saxon & Girlschool, 17. február 2016, Aegon Arena Bratislava
We are Motörhead and we play rock’n’roll! Legenda na svojom poslednom turné aj s hosťami Saxon a Girlschool.

Zdroj: Octopus Promotion