Na CityFeste zahrajú aj Polemic, Medial Banana a Slniečko.

Piešťanský víkend plný hudby spestria slovenské kapely, ktoré sú pre letné festivaly ako stvorené. Námestie slobody roztancujú 26. a 27. mája Polemic, Medial Banana a Slniečko.

Fanúšikovia dobrej hudby nie len z nášho regiónu domáce Slniečko doslova milujú. Koncerty tejto formácie v centre Piešťan sú vždy zárukou dobrej zábavy.

Slniečko nedávno predstavilo zimný videoklip k skladbe Partizánska, ale počas ich koncertu chladno rozhodne nikomu nebude. V piatok 26. mája zaznejú na CityFeste hity overené časom aj pesničky z najnovšieho albumu Falošne, ale s citom.

Piatok bude patriť aj slovenskej ska legende s názvom Polemic. Táto hudobná stálica je na scéne už 20 rokov a jej členom rozhodne nedochádza dych.

Dokázali to aj skladbami k seriálu Atletiko Cvernofka, ku ktorým začiatkom tohto roka urobili aj videoklipy. Fanúšikovia si tieto skladby na koncertoch spontánne pýtajú a Polemic ich určite zahrá aj v Piešťanoch.

Bratislavská kapela Medial Banana je v súčasnosti najznámejšou slovenskou reggae kapelou. Zabávala návštevníkov na veľkých festivaloch (Sziget, Pohoda, Outlook, Mighty Sounds, Overjam, Uprising) a určite roztancuje aj CityFest.

Popularitu si Medial Banana získali svojim druhým albumom nazvaným Rockin’ it a vlani vyšla ich novinka Inna Jamdown, ktorú nahrávali na Jamajke s hviezdami reggae. Treba ich však vidieť naživo, ich koncerty sú vďaka obrovskej dávke energie a dobrej nálady nezabudnuteľné. Na Námestí slobody ich uvidíme v sobotu 27. mája.

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1523237417710628/
Facebook: https://www.facebook.com/cityfest.sk
https://www.instagram.com/cityfestpiestany.sk/

Zdroj: CityFest