Mukatado nahrali oficiálnu skladbu pre Slovenský olympijský tím!

Slovenský olympijský tím, ktorý bude v júli bojovať o medaily na Letných olympijských hrách v Londýne, má svoju oficiálnu skladbu. Pesničku s názvom Všetko sa dá nahrala skupina MUKATADO, ktorá sa zviditeľnila počas súťaže Eurovision Song Contest 2009. Exkluzívne ju odpremiérovali počas módnej prehliadky, kde Slovenský olympijský výbor a spoločnosť ALPINE PRO oficiálne predstavili olympijskú kolekciu, v ktorej nás budú reprezentovať naši športovci v Londýne.

„Keď nás s touto ponukou oslovil Slovenský olympijský výbor, potešila som sa. Bola to pre nás výzva, zároveň som však pred ňou mala aj rešpekt,“ povedala speváčka skupiny Mukatado Janka Kozáková. „Keďže ide o skladbu pre športovcov, snažili sme sa, aby ich „burcovala“ k dobrým výkonom ☺. Verím, že sa nám to podarilo, tešíme sa na reakcie,“ doplnila Janka z Mukatada.

Autormi novej olympijskej skladby sú Janka Kozáková a Peter Dobrík z kapely MUKATADO, pod hlavičkou vydavateľstva PJ RECORDS vychádza na CD okrem slovenského, aj jej anglické prevedenie, remix obidvoch verzii a karaoke verzia.

Pesnička bude mať aj obrazovú podobu, kapela k nej v najbližšej dobe plánuje natočiť videoklip. Tak ako pri ostatných videoklipoch skupiny MUKATADO, aj v tomto prípade na ňom budú spolupracovať so známym režisérom a producentom Martinom Hudákom.

CD s viacerými verziami novej olympijskej skladby si môžete kúpiť aj v sieti obchodov spoločnosti so športovým oblečením – ALPINE PRO.

Mukatado

Zdroj: Mukatado
Publikoval: Redakcia GREGI.NET