MONKEY BUSINESS CHYSTAJÍ DO LUCERNA MUSIC BARU TŘI SPECIÁLNÍ VEČERY

Kapela Monkey Business vystoupí v pražském Lucerna Music Baru hned tři večery za sebou – 7., 8. a 9. prosince. Kromě tradičního předvánočního koncertu se návštěvníci mohou těšit i na exkluzivní besedu s kapelou.

„Přijďte dřív s námi pokecat! Exkluzivně poprvé a naposledy před každým z těchto tří koncertů dáme nahlédnout do našeho soukromí a intimních sfér formou neformální besedy s vámi, našimi diváky a fanoušky. Povoleny jsou i dotazy pěkně na tělo (např. barva spodního prádla nebo počet zaplombovaných zubů atd.). Při té příležitosti také pokřtíme fungl novou první Romanovu sólovku Strážce klidu Vol. 1. Těšíme se na Vás. Hezky si to užijem a dáme si do trumpety,“ přibližují Monkey Business, na co se mohou návštěvníci těšit.

Lucerna Music Bar se otevře již v 17:30, beseda začne v 18:00 a poté koncert od 20:00. Klub bude vzhledem k aktuálním vládním opatřením uspořádán na sezení a kapacita je omezena na 350 osob. Pro vstup do klubu je zapotřebí splnit jednu ze tří podmínek dle aktuálního opatření, více zde: https://musicbar.cz/cs/novinky/hygienicka-a-bezpecnostni-opatreni-v-lucerna-music-baru-2/.

Vstupenky v předprodeji za 490 Kč pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Na místě 550 Kč.
Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/?group=mb_podzim21

Monkey Business
7-8-9/12/2021 doors 17:30
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/445635750263908/
Ticket link: https://musicbar.cz/cs/program/?group=mb_podzim21

https://www.monkeybusiness.cz/
https://www.facebook.com/monkeybusinessprague
https://www.instagram.com/monkeybusinesscz/?hl=cs
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar

Zdroj: TS