Money Party v P.M. clube poďakuje všetkým 20.000 kč!

Netradiční pojetí taneční párty přináší pražský P.M. Club ve spolupráci s projektem DANCE MANIA.  V pátek 3. února otevřeme brány oblíbeného pražského klubu P.M., abychom podìkovali všem za dùvìru a pravidelnou návštìvnost. Jako dárek položíme ve 20:30 na bary 20.000 Kč. Dokud se nepropijí, je všechno pro všechny zdarma. Navíc zahrají oblíbení pražští DJs projektu DANCE MANIA, rozdáme francouzskou tombolu a exklusivnì zatančí formace FreakOUT. Co dodat?

P.M. Club & Cocktail music bar ve spojení s projektem DANCE MANIA přináší další exklusivní pražskou párty, kde nebudete platit vy nám, ale my vám – to je koncept MONEY PARTY. Rádi bychom podìkovali za dlouhodobou návštìvnost a vytváření příjemné atmosféry. Jako dárek všem vìnujeme 20.000 Kč na barech P.M. Clubu. Ve 20:30 tak otevřeme stavidla veškerému disponovanému alkoholu, kdy ovšem platí pravidlo: „jeden host = jeden drink (klidnì opakovanì)“. To stále není vše! Pokud chodíte v centru Prahy pravidelnì kolem luxusních francouzských pekařství PAUL a říkáte si: „jednou si tady také nìco koupím!“, už nemusíte jen doufat. Právì tihle sympatičtí „Francouzi“ se zde sejdou, aby se všemi zapařili a navíc pro vás připravili do tomboly luxusní koše plné dobrot s vùní Provance. S velmi exklusivním a netradiční vystoupením se představí mistři taneční moderny a tanečních workshopù – národnostnì poskládaná talentovaná taneční skupina FreakOUT a vìřte, že pro vás mají připravená vystoupení, ze kterých vám bude bìhat mráz po zádech.

Hudební a projekční stránku si vzali na paškál opìt DANCE MANIA deejays – kluci známí z pražských rádií, sdružení pod hlavičkou prestižního tanečního projektu DANCE MANIA. Za mixážním pultem se tak představí EDUARD SCHWARNADZE z pražského Fajn Radia, dále ikona ranního radia City – ÉPOQUE NOIR, další zástupce radia City (ex- Fajn North Music) MANNI a do třetice zástupce pražského radia City (ex-FT40, Dance Radio) MIKAEL VAN DIKEEN. A to stále není všechno. Pozvání přijal i dlouhodobì jeden z nejlepších DJs „Severočeské housové mafie“ JERRY DEEJAY nebo odborník na scénu millenia až po „tematicky francouzskou“ současnost – ALESH.  Taneční scénu doplní velmi talentované akrobatické go-go topless.

MONEY PARTY
P.M. Club & cocktail music bar
Trojická 10, Praha 2
pátek 3. února 2012, 20:00
vstupné do 22:00 zdarma, od 22:00 za 80 Kč
vstup od 18-ti let

Cash

Zdroj: P.M. Club
Publikoval: Redakcia GREGI.NET