Mofokiller natočili 2 nové videoklipy.

Viac je vždy viac. Aj preto Mofokiller zverejňujú naraz hneď 2 live videoklipy. Chalaniv nových videách dokazujú, že ich hranie naživo baví a že to naživo vedia. Navyše si potrpia na „tučný zvuk“. Za novinkou kapely stojí jej spevák a basgitarista Miro Beka. Ten nahrávku mixoval, mastroval a dokonca sa postaral o strih videa.

„V minulosti sme nahrávali v rôznych štúdiách a spolupracovali s rôznymi ľuďmi. Výsledok bol vždy akýsi kompromis. Nikdy sme neboli na 100% spokojní. Preto sme sa rozhodli, že si budeme veci robiť sami. Vlastne dnes to tak robí mnoho kapiel. Z výsledku sa veľmi tešíme.“ Miro Beka

Videá vznikli v priestoroch známych bratislavských skúšobní Bunker Music House a aj preto tento počin nesie názov Naživo z Bunker Music House. Nahrávka je akýmsi prierezom tvorby kapely.

SATANOVE RUKYpochádzajú z pol roka starého EP KULT. Absolútnou novinkou je HMOTA,ktorá napovedá o momentálnom hudobnom smerovaní kapely. Časom pribudne ešte tretie video  AMNESTIA NA BLBOSŤ. Tú nájdeme na debutovom albume VÄZBY z roku 2015.

Matúš Cígero texte skladby HMOTA„Skladba je venovaná všetkým, čo trpia depresiami alebo úzkostnými stavmi a naučili sa s tým žiť, ale aj tým, čo ešte stále bojujú…

S pár dobrými priateľmi je všetko lepšie.“

Aj tak mám rád svoj život s ňou

Nie vždy sa ti darí

Pár dobrých známych a pár slov

Brácho to sa spraví

Aj tak mám rád svoj život s ňou

Zajtra bude lepšie

Pár dobrých známych a pár slov

Nič netrvá večne

Facebook: https://www.facebook.com/mofokiller/
Instagram: https://www.instagram.com/mofokiller_official/

Zdroj: TS