Mladý a svetový. V Bratislave vystúpi Daniel Sloss!

Agentúra MICK PERRIN WORLDWIDE s MZA v spolupráci s Agentúrou KVAS prinesú do Bratislavy medzinárodne uznávaného a oceneného škótskeho komika Daniela Slossa s novou šou SO?Špeciálnym hosťom bude angličan Kai Humphries*. Predstavenie sa uskutoční 4. novembra v Majestic Music Clube.

Tohtoročná jeseň prinesie dychberúcu ponuku špinavosladkého humoru v škótsko-anglickom štýle v jeden večer na jednom mieste. Daniel Sloss vyráža na turné po Európe a fanúšikom žánru stand-up comedy ponúkne najčerstvejší vietor z Ostrovov.

Po úspešnom minuloročnom turné po Európe a Veľkej Británii s osemdesiatimi zastávkami, tohotoročnom turné po Spojených Štátoch a vypredanom dvojmesačnom turné po Austrálii a Novom Zélande sa Daniel Sloss na jeseň 2016 vracia do Európy a ukáže sa aj v mestách, ktoré ešte nenavštívil. Bratislava tak zažije jeho úplne novú šou SO?/Tak čo (je ešte nové)?

2016 Daniel_Sloss_by Gavin_Evans_06_MAIN Blue-small

„Roztomilo nehanebná zmes arogancie, trápnosti a nenápadné anekdoty s presným načasovaním, perfektne načasované pauzy a absolútna dôvera. Limity neexistujú. Sloss zdatne spriada citlivé témy do veselej tapisérie politicky nekorektných a sexuálne nevhodných zásahov. Jeho humor inteligentne poukazuje na pokrytectvo človeka.“ ★★★★ (Herald Sun, Australia)

„Zábavný, inteligentný, očarujúci.“ ★★★★ (Edinburgh Evening News)
„Brilantne temný.“ (Sunday Times)
„Sloss je zlatým klincom festivalu. Určite si ho pozrite.“ ★★★★1⁄2 (The Age, Australia)
„Špinavý, sladký a chytrý.“ (New York Times)
„Nefalšovaná zábava!“ (Time Out)

Aktuálne 25-ročný Daniel Sloss bol už ako 17-ročný finalistom prestížnej anglickej súťaže So You Think You Are Funny? na festivale v Edinburghu, kde predviedol svoj veľký talent zabávať divákov ostrým jazykom, suchými vtipmi a trefnými invektívami.

Viackrát účinkoval v jednej z najsledovanejších televíznych šou v Anglicku Sunday Night at the Palladium, v celosvetovo obľúbenej americkej late-night talk show Conana O´Briena i v zásadnej humoristickej šou reagujúcej na aktuálne novinky Russell Howard’s Good News. Je spolutvorcom, autorom scenárov a hercom v online-sitcome M.U.F.F. ocenenom cenou Scottish Comedy Award, aktuálne pracuje na svojom prvom pilote pre Hollywoodske štúdiá Warner Brothers.

Na základe tohtoročného obrovského úspechu v New Yorku a po úspešnom turné po Spojených štátoch bude Daniel Sloss už po šiestykrát hosťom televíznej relácie Conan on Monday s hostiteľom Connanom O´Brienom 13. júna 2016. V lete vystúpi na festivaloch Glastonbury, Latitude a Edinburg Fringe, v októbri štartuje jeho doposiaľ najväčšie európske turné, počas ktorého vystúpi v 16-tich krajinách. Hosťom turné je jeho dlhoročný priateľ, anglický stand-up komik Kai Humphries.

Daniel Sloss (+ Kai Humphries)
4.november 2016, 20:00 hod.
Majestic Music Club, Bratislava
Predstavenia sú v angličtine bez tlmočníka. Odporúčaný vek návštevníkov je 16+.*(Zmena špeciálneho hosťa vyhradená.)
Predpredaj vstupeniek: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22422

Linky: www.danielsloss.com
Twitter: @Daniel_Sloss #SO  /  YouTube: GETSLOSSED  /  Facebook: Daniel-Sloss  /  Instagram: DanielSloss

Zdroj: Agentúra KVAS