Miss Domaša spúšťa hlasovanie na internete, o priazeň sa uchádza štrnásť krások.

Novú kráľovnú krásy, ktorá sa bude môcť popýšiť korunkou pre Miss Domaša 2016, spoznáme v tretiu júlovú sobotu. Organizátori však pripravili skvelý dvojdňový program, preto sa návštevníci Dobranskej zátoky v rekreačnej oblasti Domaša – Dobrá môžu tešiť nielen na dvanásť nádherných finalistiek, ale aj na porciu výbornej zábavy.

Miss Domaša 2016 bude oslavou ženskej krásy. Po sérii šiestich kastingov porota vybrala štrnásť dievčat, z ktorých po trojdňovom sústredení vzíde finálová dvanástka. Skôr ako krásky prevedie večerom moderátorská dvojica Ivana Christová a Ľuboš Sarnovský, budú môcť o prvom titule rozhodnúť hlasujúci na Facebooku, kde bolo spustené hlasovanie Miss Sympatia. „Každé zo štrnástich dievčat je niečím zaujímavá a vybrať dvanásť z nich nebude vôbec jednoduché. Z toho dôvodu sme si povedali, že príležitosť uchádzať sa o priazeň verejnosti dáme na internete všetkým. Pravidlá sú jednoduché. Stačí lajknúť fotografiu a tá, ktorá bude mať najviac lajkov, získa titul Miss Sympatia,“ vysvetľoval riaditeľ Miss Domaša Rudo Voit.

Miss-1 (7)-1

Miss Domaša však každoročne nezabúda ani na charitatívny rozmer. Stalo sa tradíciou, že v priebehu večera sa dievčatá vyberú s pokladničkami do publika a tá, ktorá vyzbiera najvyššiu sumu, získava jeden z titulov. Ako inšpirácia môže slúžiť napr. rok 2014, kedy sa vyzbieralo 1 125 eur, 320 českých korún a 20 amerických dolárov. Po odovzdaní šeku rodičom chorej Natálky podal ešte neznámy dobrodinec SBS-károvi 200 eur so slovami – Nestihol som skôr… „Medzi nami žijú mnohí, ktorí si zaslúžia nezištne pomôcť. Tento rok sme sa s našim hlavným partnerom Nadáciou JOJ rozhodli, že sa necháme inšpirovať príbehmi ľudí, ktorí si o niekom zo svojho okolia myslia, že by im pomoc od nás uľahčila ich neľahkú situáciu. My potom vyberieme jedného, ku komu osud nebol veľkorysý, preto veríme, že tí, čo prídu na Domašu, budú o to viac štedrejší,“ uviedol R. Voit. Dodáme, že životné príbehy ľudí, ktorí si podľa vás zaslúžia pomôcť, môžete zasielať na mailovú adresu: info@missdomasa.sk.

Keďže Miss Domaša ide ruka v ruke s výbornou zábavou, tento rok bude žiť Dobranská zátoka dokonca až dva dni. Piatok (15. júl) bude patriť DJ-skej elite na čele s Robertom Burianom, Maireem, Robinom, Follym, Laydee Sue a EKG. Počas sobotňajšieho večera (16. júl) sa o nezabudnuteľnú atmosféru postarajú Tublatanka, Adam Ďurica, Kandráčovci, Mafia Corner, Gapa Live Sax, Lina Mayer a Separ.

13494901_1738011983113011_7874678692909122695_n

Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.