Miro Žbirka preložil koncerty, ale s fanúšikmi zostáva v spojení.

Pár dní po úspešnom slovenskom uvedení knihy Songbook a 3CD The Best of v Bratislave musel Miro Žbirka kvôli opatreniam preložiť slovenské koncerty Cinema Acoustic Tour z októbra na iný termín. Vstupenky na koncerty zostávajú v platnosti a nemenia sa ani miesta koncertov. Uskutočnia sa v historických kinách: 26.1.2021 – Prešov, kino Scala, 27.1.2021 – Martin, kino Moskva a 28.1.2021 Bratislava, Ateliér Babylon.

Vstupenky na bratislavský koncert sú už vypredané a zvažuje sa pridanie ďalšieho koncertu. Česká časť Cinema Acoustic Tour sa stihla uskutočniť pred nástupom nových opatrení a získala množstvo priaznivých ohlasov od divákov, ale aj hudobníkov a Mira Žbirku.

„Je to veľmi príjemné zahrať si v dokonalej akustike kinosály. Je to pre nás nový a  veľmi silný zážitok. Veľmi radi si to zopakujeme, aj keď si na to asi budeme musieť chvíľu počkať“ povedal o koncertoch v kinách Miro Žbirka.

Spevák zostáva v spojení s fanúšikmi aj napriek momentálne zrušeným koncertom a chystá pre nich malé prekvapenie. Virtuálna autogramiáda sa uskutoční 21.10.2020 u Mekyho doma. Fanúšikovia, ktorí si počas nasledujúcich dvoch týždňov na linku Universal Music objednajú novú knihu Songbook, 3CD The Best Of Miro Žbirka, alebo čokoľvek iné od Mira Žbirku, získajú možnosť dostať to domov podpísané aj s venovaním. 

Link na objednávku: https://zbirka.unimerch.sk/vsetko
Podrobné informácie na: https://www.facebook.com/events/1834291823390062/

Autogramiáda sa uskutoční ako online livestream a  bude možné ju sledovať v priamom prenose na sociálnej sieti. Dátum autogramiády 21.10.2020 nebol stanovený náhodne a tak Miro Žbirka bude môcť priamo v deň svojich narodenín rozdať darčeky svojim fanúšikom. 

Vstupenky na slovenské turné  Cinema Acoustic Tour v predaji na:
https://www.ticketportal.sk/event/Miro-Zbirka-Cinema-Acoustic-Tour

https://www.zbirka.cz
https://www.facebook.com/MiroZbirka/
https://www.instagram.com/mirozbirka/

Zdroj: TS