[mie] – 11th anniversary: 27. januára v Nu Spirit clube!

Keď sa pred jedenástimi rokmi Maroš Glaubic a Martin Haberland postavili za gramofóny na prvom vydaní klubovej noci Music is everything, tušili, že to v tomto zložení bude klapať. Netušili však že sa z [mie] stane legenda bratislavského i slovenského klubového života.

TODD TERJE

O dva roky neskôr pribrali do partie lounge-roomistov Codeho a Misheka a z „mjúzikov“ sa stala klubová noc, ktorá je zárukou zábavy so skvelými hosťami a vždy výbornými rezidentmi na dvoch tanečných parketoch. [mie] sa presťahovala z Mlynskej doliny do Nu Spirit Clubu, kde má svoje pevné miesto v programe každý posledný piatok v mesiaci.

Oslavám jedenástich narodenín [mie] dodá šmrnc exkluzívny hosť z Nórska. Todd Terje je nepriehľadnuteľný fenomén na dnešnej tanečnej scéne. Jeho produkcia sa nedá ľahko zaškatuľkovať, ale či už to znie viac ako house, funk, techno, alebo disco, čokoľvek na čo tento 25 ročný Nór položí ruku je zvodne hravé a muzikálne. Terje v týchto dňoch vydáva svoje nové EP na značke Smalltown Supersound. It’s the Arps je jeho tribute analógovému disco soundu synthezátorov ARP2600.


27.1.2012
DJs TODD TERJE (Full Pupp/NOR),     
Glaubic & Haberland, Bar Lounge: DJs Mishek & C.O.D.E.     
2 floors, deephouse, house, funk, breaks
Vstup: 7/8 eur, Predpredaj: Nu Spirit Bar, Tickeportal, Tixy
https://www.facebook.com/ToddTerje
https://www.residentadvisor.net/dj/toddterje

Todd Terje

Zdroj: NuSpirit
Publikoval: Redakcia GREGI.NET