MidnightDubs: dBridge & SP:MC (UK)!

Októbrová MidnightDubs sa bude niesť v znamení Autonomic soundu a práve preto vystúpi spoluobjaviteľ tohto zvuku, uznávaný producent a DJ, majiteľ labelu Exit Records a spolumajiteľ labelu Autonomic, 15 ročná stálica UK Bass scény – Darren White aka dBRIDGE.

Umelec, ktorý inovatívnym prístupom k hudbe ovplyvňuje smerovanie scény, bol od začiatku svojej kariéry súčasťou zásadných DnB kooperácii, počnúc od Future Forces cez Bad Company, Club Autonomic až po súčasný nový projekt Binary Collective (dBridge, Jon Convex, Consequence, Joe Seven). Produktívna spolupráca s duom Instra:mental na poli Autonomic soundu, ktorej výsledkom bol Fabriclive mix, získala ocenenie na Best of British za najlepšiu kompiláciu-mix roka 2010!

dBridge

V súčasnosti sa venuje hlavne svojmu labelu Exit Records, na ktorom vyšla začiatkom roka kompilácia Mosaic Vol. 1. (s trackmi aj od producentov ako Scuba, ASC, Instra:mental, Synkro, Consequence, Code 3 a.i.), Autonomic labelu a rovnomennej show na Rinse FM. Momentálne sa môže pochváliť čerstvým releasom na Skreamovom labeli Disfigured Dubs „City of Lonely Runaways / Dischord“. Počas svojej kariéry vystupoval po celej Európe, Japonsku, Novom Zélande, Austrálii.

Aktuálne absolvuje americké turné, po ktorom sa zastaví na Slovensku spolu s jedným z najžiadanejších Mcs – SP:MC. Tento status “najžiadanejšieho” získal vďaka svojmu inovátorskému prístupu a všestrannému štýlu, čo mu prinieslo dlhodobú spoluprácu na DnB scéne s dBridge, Instra:mental, Icicle a.i., ale aj s dubstepovými djmi ako Youngsta, Skream, Benga, či duo Kryptic Minds. V kombinácii s dBridge-om sa ich vystúpenie stáva nezabudnuteľným zážitkom.

SPMC

Svoje sety zamerajú na Autonomic sound aj multižánrový Kepikei a zástupca slovenskej DnB scény dj Clive.
Rezident DJs Siba a Ronin (MND). O vizualizácie a vjing sa postará vj StiX.

MidnightDubs
8.10.2011 | NuSpirit club
From 21.30 / Entry: 8 €
dBRIDGE (Exit Records, Autonomic, NonPlus+) /UK
&
SP:MC (Shogun Audio) /UK
Kepikei (Sonic District, Dub:iouz) SRB
Clive (Bass, Codered.sk)
Siba (MND)
Ronin (MND)
vj StiX

Midnight
Zdroj: Midnightdubs
Publikoval: Redakcia GREGI.NET