Michael Malarkey vystúpi už zajtra v Bratislave!

Už zajtra, v stredu 29. januára 2020, navštívi bratislavský klub Randal americký hudobník a herec Michael Malarkey, známy predovšetkým zo seriálu Upírske denníky. Lístky na koncert si môžete stále zakúpiť exkluzívne cez Lístocheck po 23 €: https://listocheck.sk/detail/michael-malarkey-ba. Cena lístka na mieste bude 25 €.

Po takmer päťmesačnom natáčaní nového seriálu Projekt Modrá kniha, kde hrá jednu z hlavných postáv, vyrazil 36 ročný hudobník a herec na turné po Európe k novému, v poradí tretiemu albumu – Graveracer. Ten vydal začiatkom januára tohto roka. Koncert v Paríži bol však nútený zrušiť, nakoľko tam vtedy prebiehal štrajk a ulice boli blokované. V rámci zvyšných 23 koncertov navštívi už zajtra aj Bratislavu, po nej ho čaká jeden deň voľna a posledných 7 koncertov. Piesne z nového albumu zaznejú aj na koncerte, kde ho sprevádzajú výborní muzikanti, s ktorými nahrával aj samotný album, pričom sa nebál na ňom experimentovať. Tentokrát neskladal iba s gitarou, doteraz  vždy v jeho piesňach dominantnou, ale pracoval viac aj s klávesami, basgitarou, či bicími. Michael mal jasný plán, ako by mala doska znieť. 

Spoločnosť na turné mu robí Micah Erenberg, multiinštrumentalista, poét, ktorý je zastupiteľom alternatívy/ indie žánru.

Check-in pre VIP tých, čo majú zakúpené VIP lístky je o 18:00. Vstup na koncert pre držiteľov Regular lístkov sa začina o 19:30, 20:00 vystúpi Micah Erenberg a o 21:00 Michael Malarkey.

Event na fb: https://www.facebook.com/events/715272618933310/?active_tab=discussion

Zdroj: TS