METROPOLIS: Toto je skladba pre všetkých loserov!

O skupine METROPOLIS v poslednom období počuť stále častejšie, a to nie len vďaka ich koncertným aktivitám. Ale aj kvôli tomu, že svojich fanúšikov nezabúdajú zásobovať hudobnými novinkami.

Po nedávnom zverejnení skladby “všetko sa Ti vráti” je tou najnovšou skladba LOSER z autorskej dielne gitaristu Jimiho Cimbalu a textára Pavla Bandlera.

METROPOLIS

„Tento text je jedným z mojich najobľúbenejších od METROPOLIS. Myslím, že netreba podceňovať utiahnutého chalana v okuliaroch či “škaredé káčatko”. To, že dnes je niekto niekomu na posmech a neváha mu to dať pocítiť pri každej príležitosti ešte neznamená, že zajtra nebude karta otočená úplne naopak. Ak sa niekto v živote naozaj cítil ako loser, tak toto je pesnička pre neho a o ňom.” Prezrádza autor skladby Jimi Cimbala.

Skupina Metropolis má za sebou úspešné festivalové obdobie a v súčasnosti sú chalani zatvorení v štúdiu, kde finišujú nahrávanie svojho nového albumu XX8, ktorého vydanie skupina avizuje na október 2015. Ako im to ide môžete posúdiť práve v novom singli.

www.randalgroup.com
www.metropolis.sk
https://www.facebook.com/metropolis.sk?fref=ts

Zdroj: Pavol Dráb, Randal Group Production
Foto: archív Metropolis