Messenjah, Medial Banana MCs či Rida Radar na februárovej JUNGLE! night.

Bratislava teš sa na piatok siedmeho februára, pretože to bude krásny večer. Po prvýkrát sa v Batelieri ukáže majster slova Messenjah  so svojimi našlapanými textami a vymakaným flow.

2

Medial Banana MCs si pre Vás chystajú nebezpečnú show plnú čerstvej inšpirácie z Jamajky , z ktorej sa práve vrátili. Takže to vlastne bude ich prvé vystúpenie po návrate a je jasné , že sa s vami o zážitky budú chcieť poriadne podeliť. No a ani Rida Radar s Spliffom iste nebudú zaháľať a naservírujú Vám svoje najväčšie pecky. Supportovať ich budú českí dji Mom a Jahrider, nemecký dj D-High a dubstep-dubwise setík zahrá Dubshoock. To všetko na dvoch stageoch klubu Batelier so vstupným iba 4 eur do jedenástej, potom o euro viac a hráme od 22.00 do 4.00, možno aj trošku dlhšie J Yahman?

MESSENJAH live
Cocojammin Rec. // Praha – ČR

https://bandzone.cz/messenjah
https://soundcloud.com/messenjah
https://www.facebook.com/jiri.messenjah
https://www.facebook.com/pages/MessenJah/144113292300792
https://www.youtube.com/playlist?list=PL26DJfgozCWnMhf_KnprA_pVBC1ZrWGbN

Hudba je otázkou potřeby se vyjádřit, potřeby sdělit to, co je jinak těžko uvolnitelné. Věřím, že každý hluboko v nás slyšíme víc nebo míň hlas Boží – je jen na nás učit se ho poslouchat. Netvrdím, že to dokážu, tuším však, že existuje a jedině pozitivní přístup a víra v něj může uskutečnit nemožné! K nejvýraznějším osobnostem české reggae scény se řadí MC MessenJah. Jako jeden z mála staví na síle poselství. Politicky angažované, spiritualitou dotknuté texty zaplnily prázdné místo českého reggae. V provopočátcích otevíral show pro zpěváka U–Ceeho (2009). Nedlouho poté začal být zván na vystoupení s Waddup Sound, selectorem Boldrikem, Jah Atom Sound, posléze i se slezkými Wicked Sound, nebo selectorem Ecstaticem z Krkonoš. MesseJah nahrává i ve studiu Majora Pirata, či DJe Damalistika („Ostravo Opavo“), ale své nejzásadnější písně vytvořil ve spolupráci s Coco Jammin Production. Po příspěvcích na Sklizeň 2011 („Ganja Je Lék“, „Pašíci“, „Break the Scheme“) se v roce 2012 tempo zrychlilo – song „Reovoluce“, pak společný trojsigl s Mr. Cocomanem „Vítejte“ („Stopaři“, „Zbavit Nudy“), ale podzimní období patří už SKLIZNI 2012 („Není mi jedno“, „Pravda Vítězí“)! Protože se ale všechny věci na Sklizeň ani nevejdou tak to vypadá, že další stanice má jméno „Sólo Album“…

„MILUJU ŽIVOT a tak bych chtěl všechny duše ZBAVIT NUDY! Nebudem jen loutky a STOPAŘI v našich životech – chceme si osudy řídit sami – ŽÁDNÁ ANARCHIE, ale přímá demokracie. NENÍ MI totiž JEDNO, že nám tu vládnou PAŠÍCI, co kradou do jednoho! Ještě že GANJA JE LÉK! Je potřeba nenásilná REVOLUCE, na kterou sice NESPĚCHEJ, ale buď připravenej, protože všichni SVOBODOMYSLNÝ LIDI cítí, že PRAVDA VÍTĚZÍ! We come to BREAK THE SCHEME… Brzy nastane BOD ZLOMU – tak BOJUJ DÁL!“!

MEDIAL BANANA MC´s live

https://www.facebook.com/MedialBanana
https://soundcloud.com/medial-banana
https://bandzone.cz/medialbanana

RiDA RADAR live

https://www.facebook.com/richard.danis
https://www.facebook.com/pages/Mc-Rida-Radar/139869812805861
https://soundcloud.com/ridaradar

Facebook udalosť https://www.facebook.com/events/1375076929422901
reggae & jungle & raggajungle & dubwise & dnb session na dvoch stageoch

1_web

Zdroj: Organizátor