MESHUGGAH (swe), DECAPITATED (pol) sa predstavia v Majestic Music clube.

Ikona světového metalu, Švédové MESHUGGAH, se premiérově představí na Slovensku a sen mnoha generací fanoušků se tak stane skutečností. Koncert proběhne 27/04 v Bratislavě v klubu Majestic a jako support se představí polská formace DECAPITATED. Vstupenky na tuto událost jsou již k dostání v síti Ticketportal a také přímo v klubu MMC.

Monolit a ikona svého žánru, který si tato nenapodobitelná a přesto stále napodobovaná švédská kapela de facto sama založila a dále formovala. Každá jejich deska se stává malou událostí, každá z nich je s napětím očekávána – kam se m mistři extrémní progrese a progresivního extrému posunou tentokrát. Zatím poslední řadová deska „Koloss“ je další lekcí moderního technického thrashe založeného na neopakovatelné atmosféře, fascinující rytmice a podladěných rifech, které bagrují útroby (zemské i lidské).

Při tom všem je ale muzika MESHUGGAH vždy velmi uspořádanou záležitostí, kde je vše pod kontrolou – z muzikantů čiší sebekázeň a schopnost celý ten chaos uřídit a zacílit tak, aby byl ještě ničivější. A i když se kapela v rámci svého vývoje nebojí občas zkusit podat posluchačům pomocnou ruku a vyjít jim vstříc, nikdy nemusela slevit ze své náročnosti vůči sobě i druhým. MESHUGGAH to prostě dělají chytře a stále v nich i po letech dřímá obrovský potenciál rozeběhnout se všemožnými směry. Mistrovství této kapely ovšem spočívá i v tom, že s podobnými ozvláštňujícími momenty šetří a mají je jako překvapení pro ty, kteří se prokoušou a promeditují předešlou hmotou.

MESHUGGAH (swe)
DECAPITATED (pol)
+ support
27/04/2013, Bratislava – Majestic

www.meshuggah.net

www.majestic.sk

www.obscure.cz

Zdroj: Obscure Promotion