Megašou Celeste Buckingham a Majka Spirita: Vypredali bratislavskú refinery gallery a smerujú do Prahy!

Vypredaná bratislavská Refinery Gallery sa stala uplynulý piatok svedkom premiéry videoklipu k úspešnému duetu „I Was Wrong“ z dielne Majka Spirita a Celeste Buckingham.

Po slávnostnom uvedení dlhoočakávaného klipu na spoločnom koncerte ho obaja speváci sprístupnili pre všetkých fanúšikov aj na serveri youtube. Strhujúcej šou sa čoskoro dočkajú aj fanúšikovia v pražskej Retro Music Hall. V predaji ostávajú desať dní pred koncertom už len posledné vstupenky.

Oficiálnu premiéru na serveri youtube má za sebou dlhoočakávaný videoklip hviezdnej dvojice Majka Spirita a Celeste Buckingham „I Was Wrong“. Hoci od jeho zverejnenia na internete neuplynulo ešte ani 24 hodín, počet jeho vzhliadnutí sa už blíži k 100 tisíc! Slávnostné LIVE uvedenie videa v prítomnosti režiséra Jiřího Marshala si vychutnali počas uplynulého víkendu 2 tisícky fanúšikov na Majkovom a Celestinom spoločnom koncerte. Obaja umelci  si v zimomriavkovej atmosfére spolu s vypredanou bratislavskou Refinery Gallery novú pieseň poprvýkrát zaspievali naživo. Highlight hudobnej šou sprevádzala oslava Celestiných 18tich narodenín, gratulácie priamo na javisku, narodeninová torta a darček od Majka v podobe motivačného obrazu od maliara Joe Muczka Jr. „Ak mám byť úprimná, toto boli asi moje najlepšie narodeniny!“ priznala Celeste. „Majk ma veľmi milo prekvapil darčekmi, ktoré si pre mňa pripravil. Veľa pre mňa znamená aj tá pozitívna energia, ktorú so sebou na naše spoločné koncerty vždy prinesie,“ dodala po koncerte oslávenkyňa.

Pozornosť publika upútalo tiež odovzdávanie finančných darov – šeku v hodnote 1.000 eur, ktoré Majk Spirit odovzdal prostredníctvom svojho fanúšika formou výťažku z predaja tričiek „Dobrý Človek“, a šeku v hodnote 5.000 eur od investora Borisa Zeleného Ladislavovi Kossarovi, zakladateľovi nadácie Provida.

Koncertný program hlavných hviezd večera podporili svojimi vystúpeniami exkluzívni hostia a priatelia oboch spevákov. Zatiaľ čo prekvapením koncertu Celeste Buckingham sa stala  speváčkina sestra Carmel, Majk Spirit zase privítal na javisku formáciu H16 a producenta Celestiných hitov Martina MAXA Šrámeka, ktorý sa poprvýkrát predstavil ako sólový spevák. Vystúpenia ukončila afterparty do skorých ranných hodín v podaní DJa  Romana Zámožného a DJa Yanka Krála.

Víkendovú koncertnú šnúru Celeste zakončila vystúpením počas Grand finále Československej SuperStar, kde zaspievala vlaňajší megahit „Run Run Run“ zo svojho debutového albumu „Don´t Look Back“.

Sotva predstavila jeden úspešný duet, už začína speváčka pracovať na ďalšom – tentokrát pôjde o spoločnú pieseň so sestrou Carmel, ktorá vyjde ako singel koncom júla. V najbližších dňoch čaká krásky s americko-iránskymi koreňmi nakrúcanie videoklipu, kvôli ktorému ostáva Celeste v Európe až do polovice júna. V rámci nabitého programu prijala tiež pozvanie účinkovať v Show Jana Krause a vystúpiť ako hosť galavečera Královny popu. Pár dní pred odletom naspäť do USA ešte stihne absolvovať exkluzívny dvojkoncert s Majkom pre českých fanúšikov 13. júna v pražskej Retro Music Hall, ktorý je už taktiež bezmála vypredaný.

Zdroj: SLAVICA, www.slavica.cz, www.majkspirit.sk, www.facebook.com/majkspirit