Maťo Homola, že by veľké prekvapenie AUTOslide-u?

Na autokrosovej trati v Oslanoch sa cez víkend objavil Matej Homola. A nebol sa tam len tak pozrieť, ale vyskúšal si autokrosový špeciál, s ktorým túto sezónu jazdil známy moderátor Alex Štefuca, tiež v minulosti práve spolujazdec Maťovho otca Jara Homolu v rallye. 


Absolvoval cca 20 kôl a podľa všetkého, pocity zo 400 koňového autokrosového špeciálu boli nad očakávanie dobré a tak sa rozhodol že za volant Toyoty Corolly sa vráti aj v nedeľu. Že by sa rysovalo nejaké veľké prekvapenie na štarte tohtoročného AUTOslide-u? Možno v teame generálneho sponzora AUTOslide 2012 Homola spol. s r.o.–servisná technika. 


Homola


Zhodou okolností menovca M. Homolu sa možno práve rysuje prekvapenie pre fanúšikov AUTOslide-u 2012. Určite už v nasledujúcich hodinách sa dozvieme viacej, nakoľko sa zapåňajú posledné mená v štartovných listinách podujatia AUTOslide. Čo máte možnosť vidieť na www.autoslide.sk. Určite, ale štart novopečeného majstra Slovenska na okruhoch a majstra FIA Zóny strednej Európy by riadne okorenilo súboje v divízii 4×4 a bol by aj pre M. Homolu v jeho začínajúcej kariére zaujímavou skúsenosťou. Tak nechajme sa prekvapiť…


AutoslideZdroj: Autoslide
Publikoval: Redakcia GREGI.NET