Martin Harich & Musitany Hope pomáhajú: Honorár za koncert venovali matke, ktorá havarovala!

Spevák Martin Harich rozospieval ďalším zo svojich koncertov silný fanklub, ktorý má v českom meste Zdice u Berouna. Len málo však chýbalo k tomu, aby vystúpenie poznačila tragédia.

„Náš júlový koncert v Zdiciach poznačila nepríjemná udalosť,“ vysvetľuje Martinov otec a manažér kapely v jednej osobe, Ladislav Harich. „Predsedkyňa Martinovho fanklubu v Plzni, dostala počas presunu na koncert nebezpečný smyk a zišla z cesty.“ Keďže so správkyňou fanklubu majú Harichovci veľmi blízky vzťah, ihneď po koncerte sa zaujímali, či je posádka vozidla v poriadku. „Našťastie, sa pani Jankovej, ani nikomu v aute nič nestalo. No, len málo chýbalo, a mohla sa stať tragédia,“ doplnil Ladislav Harich.

IMG_4793.jpg

„Odľahlo nám, keď sme zistili, že sú všetci v poriadku. Auto bolo totiž po zídení z cesty úplne zničené,“ hovorí líder kapely Martin Harich. „Chceli sme nejakým spôsobom pomôcť, keďže vieme, že pani Janková sa stará sama o dve deti. Rozhodli sme sa preto vzdať sa celého honoráru za koncert a aspoň takto jej pomôcť v ťažkej situácii, v ktorej sa ocitla.“

IMG_6918.jpg

Ako prezradila predsedkyňa plzeňského fanklubu, pani Alena Janková, Harichovci jej podali pomocnú ruku v okamihu, kedy to najviac potrebovala, čo si nesmierne váži. „Som chlapcom vďačná nielen za finančnú podporu, ale predovšetkým za tú psychickú oporu, ktorou mi boli. Večer po nehode boli u mňa doma a zostali so mnou hore dlho do noci. Mala som sa s kým porozprávať o tom, čo sa stalo, a to bolo pre mňa najdôležitejšie,“ dodala.

Zdroj: PR manažér, Soul For Show
Foto: Archív M.H.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET