Maroon 5 oznamujú nový album JORDI, ktorý vyjde už 11. júna.

Maroon 5 je americká pop-rocková kapela pochádzajú z Los Angeles, ktorá má na svojom konte tri ceny GRAMMY® a patrí medzi najväčšie objavy 21. storočia. Táto globálna multiplatinová stálica teraz oznamuje príchod najnovšieho albumu JORDI, ktorý je naplánovaný na 11. júna. Fanúšikovia si na ňom vypočujú obľúbené single Memories a Nobody’s Love, ale aj najnovší hit Beautiful Mistakes, na ktorom hosťuje americká raperka a speváčka Megan Thee Stallion.

Ich spoločná skladba dosiahla k dnešnému dňu viac ako 44 miliónov zhliadnutí na YouTube. Oslavy pripravovaného albumu zastrešuje spoločnosť American Express, s ktorou kapela spolupracuje a ktorá sa podieľa aj na plánovanom virtuálnom predstavení – American Express UNSTAGED. To sa uskutoční 4. júna a fanúšikovia budú mať možnosť vypočuť si doposiaľ nepočuté skladby ich obľúbenej kapely z pripravovaného albumu.

Hudobná skupina Maroon 5 sa jednoznačne radí medzi najvytrvalejších umelcov súčasnej pop music. Talentovaní hudobníci Adam Levine, James Valentine, Jesse Carmichael, Michael Madden a Matt Flynn do dnešného dňa získali tri ceny GRAMMY® Awards, viac ako 75 miliónov predaných albumov, 400 miliónov singlov po celom svete a taktiež zlaté a platinové certifikácie vo viac ako 35 krajinách. Ich najúspešnejší videoklip k piesni „Sugar“ zaznamenal cez 3 miliardy zhliadnutí a je trinástym najpozeranejším videom na YouTube všetkých čias.

STREAMINGOVÉ SLUŽBY
www.maroon5.com
@maroon5
www.facebook.com/maroon5
www.twitter.com/maroon5

Zdroj: TS