Marco Lauren – Papírový srdce

Marco Lauren vydává nový singl a videoklip “Papírový srdce”. Interpret obratně kombinuje elementy moderního popu, R&B a hip-hopu – to vše zabalené v charismatické melancholii a svérázné lyrice. Hutný, moderní, basový zvuk, hip-hopový podklad, romanticko-melancholické kytary a “osmdesátkové” synthetizátory – to vše podtrhnuté interpretovým svérázným hlasovým projevem vytváří z “Papírovýho srdce” zajímavou, osobitou směs hodnou pozornosti.

“Celý koncept papírovýho srdce reflektuje křehkost lidských vztahů.  Lehce se přetrhají, zlomí, ale na druhou stranu se dají slepit zpět dohromady. Přišla mi to jako zajímavá myšlenka, podle mě se s tím každý člověk v určité míře dokáže ztotožnit. Papírový srdce je takový symbol”, dodává Marco.  Videoklipu se ujmuli studenti filmové fakulty zlínské Univerzity Tomáše Bati – Matěj Hrudička, Daniel Szczotka, Daniel Drdla a Tadeáš Růžička.

Marco Lauren začal vydávat anglickou tvorbu již v roce 2017, ale momentálně se soustředí na hudbu psanou v českém jazyce. Písně si sám skládá, nahrává a produkuje. Minulý rok přitáhl pozornost romanticky laděným singlem Karamel. Mladý a ambiciózní producent se svou podmanivou melancholií a svéráznou prezentací na sociálních sítích (především Instagramu) pomalu, ale jistě dostává do povědomí tuzemského publika. Marco je zkrátka mladá krev českého pánského popu – intepret, o kterém rozhodně ještě uslyšíme.

STREAMY (Spotify & Apple Music)
https://open.spotify.com/artist/6rCTBb6MDNrdlYowlFzIh3
https://music.apple.com/us/artist/marco-lauren/1484401173

SOCIALS:
IG: https://www.instagram.com/marco__lauren/
FB: https://www.facebook.com/marcolaurenmusic

Zdroj: TS