Marco Bailey tento piatok predstaví v pražskom klube Storm nový album!

Techno legenda a ikona elektronické scény producent Marco Bailey se vrací na české území a potěší své fanoušky nejnovější deskou „Temper“, která spatřila světlo světa koncem loňského roku. Temné a deepové skladby potěší uši všech zarytých fanoušků tohoto sympaťáka a současně si rozhodně získají i nové posluchače.

Marco Bailey je prostě nejen král zvuku ale i techniky míchání. Tento zážitek by si neměl nechat ujít žádný fanoušek kvalitního techna. Protancovat střevíce tak bude možné již v pátek 12. ledna v pražském klubu Storm v rámci Temper Tour 2017-2018.

Hudební začátky tohoto belgického producenta započaly v jeho 18 letech, kdy se začal věnovat především stylům funky, hip-hop či new wave, později jej okouzlil psytrance a house. Koncem devadesátých let však přitvrdil a vrhl se především na produkci techna. K rozjezdu jeho úspěšné dráhy mu napomohly úspěšné releasy, díky kterým se zařadil mezi špičku evropské scény. V roce 2002 zakládá vlastní label MB Elektronics, který se stal zázemím například pro producenty jako jsou Advent, Tom Hades, Felipe, Redhead, Christian Varela a řada dalších. Kromě labelu MB Elektronics patří mezi jeho další domoviny také Pornographic Recordings nebo MB Selektions.

Ve svém rodišti patří mezi nejpopulárnější techno Dje a fanoušci jej milují pro jeho jedinečný styl a precizní způsob mixování. Na svém kontě má Marco celou řadu vydaných alb a hraní na všech prestižních eventech po celém světě. Marco Bailey se na hudební scéně pohybuje více než 25 let. Jeho talent, vývoj, zkušenosti a vše co v průběhu jeho cesty načerpal, se odráží v jeho nejnovějším počinu s názvem „Temper“, který naživo představí již tento pátek v pražském klubu Storm!

„Pracoval jsem na nové desce celý rok a s výsledkem jsem spokojený. Strašně moc se těším na svůj návrat do Prahy. Poprvé jsem tam zahrál asi před 18 lety. Čeští fanoušci jsou skvělí a doufám, že si společně v pátek užijeme příjemný večer a vytvoříme skvělou atmosféru,“ doplnil Marco Bailey.

 LINE UP 

MARCO BAILEY
DŽEJÁR
DESTROYER
MIQUEL

 ◥ START 22:00 | KONEC 06:00 ◤
VSTUPENKY: Předprodej
FACEBOOK: Předprodej
www.stormclub.cz

Zdroj: TS