Majk Spirit ide na turné, sľubuje najlepšiu audiovizuálnou šou v jeho doterajšej histórii!

Majk Spirit vydal koncom minulého roka nový album „Nie som tu náhodou“ a teraz sa ho chystá predstaviť na dlho očakávanom turné. Intímne songy z albumu už zaujali fanúšikov aj médiá, ktorí sa zhodujú v tom, že ide o dosiaľ najvyzretejší album mladého rapera.

Majk sa nedávno vrátil z ciest po Ázii, kde sa dával dokopy fyzicky aj duchovne. Pripravoval sa tam na to, aby turné bolo najúžasnejšou audiovizuálnou šou, akú dosiaľ publiku ponúkol. Zaznejú najmä novinky z ostatného albumu, ale aj najväčšie hity jeho kariéry vrátane skladieb „Ženy treba ľúbiť“, či „Všetky oči na mne“. Turné štartuje už v marci.

Špičkový slovenský raper Majk Spirit sa chystá po dlhom čase na turné. Predstaví na ňom svoj nový album „Nie som tu náhodou“. Album s hosťami ako Richard Müller, Anita Soul, či Monika Bagárovi kritici označujú za pozoruhodné dielo. Odráža Majkove postoje a životné skúsenosti, ktoré mladého hudobníka dokázali udržať na zemi aj napriek nepochybne veľkým úspechom.

„Myslím, že pokora je v živote veľmi dôležitá a bolo mi to naznačené už viackrát. Mám 3 osmičky v dátume narodenia. Keď sa niekto vyzná v numerológii vie, že 8 je číslo karmy a  ja si myslím, že toto mám v mojom živote veľmi silne dané. Že tá karma sa mi veľmi rýchlo vracia, či už v dobrom alebo v zlom. Vždy keď mi začala chýbať pokora, tak hneď prišla nejaká rana, zásah, incident, facka, hod kameňom do hlavy a naznačilo mi to, že som začal priveľmi lietať v oblakoch. Snažím sa preto zostať nohami na zemi, aj keď oči mám na hviezdach,“ vyznal sa Majk Spirit.

Nový filozofický album Majk predstaví na turné s rovnakým názvom. Aktuálne sa naň veľmi poctivo pripravuje.

„Prípravou na turné bola v podstate už práca na albume, ktorá prebiehala celý minulý rok. Dôležitou súčasťou prípravy je aj oddych a vyčistenie si hlavy. V januári som absolvoval cestu po Ázii, bol som v Thajsku, v Dubaji a na ďalších miestach, kde som si doplnil energiu a začal som cvičiť. Dával som sa dokopy psychicky, fyzicky aj duchovne,“ dodal Majk Spirit.

S turné Majk zavíta do Česka aj na Slovensko. Zaznejú predovšetkým novinky z albumu „Nie som tu náhodou“, ale aj najväčšie hity jeho kariéry.

„Chcem, aby každý z týchto večerov bol úplne výnimočný. Bude to teda najlepšia šou, akej som momentálne schopný. Nechcem prezradiť veľa, lebo je to o tom, aby sa ľudia prišli pozrieť a zhodnotili sami, ale plánujem pripraviť kvalitné koncerty nielen po hudobnej stránke, no tiež krásnu vizuálnu scénu s LEDkami, hrou svetiel, farieb a tvarov. Makám na tom, aby to bola najlepšia šou, akú som kedy prichystal,“ uzatvoril Majk Spirit.

Majk Spirit je jeden z najvýznamnejších slovenských raperov, ktorý patrí do bratislavskej skupiny H16. Interpret, ktorý je jediným autorom vlastných textov, pôsobí na slovenskej hudobnej scéne od roku 2000. Sólovú kariéru si buduje od roku 2010, medzi rapovú elitu ho vystrelil album „Nový človek“ z roku 2011. „Nie som tu náhodou“ je jeho tretím sólovým albumom. Majk sa tiež aktívne angažuje v rôznych charitatívnych projektoch, podporuje šport a je ambasádorom slovenskej juniorskej futbalovej reprezentácie. Všetky informácie o Majkovi Spiritovi nájdete na jeho webe: https://www.majkspirit.sk/

Lístky na turné sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal.

NIE SOM TU NÁHODOU TOUR
02. 03. 2019 ZEMIANSKE KOSTOĽANY / LASTRIGA CLUB (WARM UP)
09. 03. 2019 OSTRAVA / FABRIK CLUB
15. 03. 2019 PRAHA / SASAZU CLUB
29. 03. 2019 BRNO / SONO CENTRUM
30. 03. 2019 BANSKÁ BYSTRICA / MINISTRY OF FUN
06. 04. 2019 BRATISLAVA / REFINERY GALLERY
12. 04. 2019 HUMENNÉ / ARENA NIGHT CLUB

Zdroj: PROPAGANDA HOUSE